Advertising

8teen hotel


Јас сум ЈЕСИМ, живеам во Германија со моето семејство. Имам 26 години. Иако не сум многу убава, моето тело беше многу секси, колковите и градите беа живи и големината на дињата го привлекуваше вниманието на сите.. фактот дека носам шамија ме направи уште попривлечен. Јас се разведе размислување дека тоа е да се стави крај на овој брак со разговор со моите родители кои се пречи со фактот дека тој беше пиење и згора на тоа, коцкање и нашиот сексуален живот беше страшно..
сега живеам во куќата на моите родители, работам и го поддржувам моето семејство и не сум сама.. Јас сум единствената ќерка во моето семејство.. и го правев тоа што го сакав. Не ми беше пријатно со моето семејство. Мислев дека сум слободен и слободен.. моите родители работеа и можевме да бидеме заедно само за викенд.. сите работат во смени. . Јас се регистрирате за датира сајт. Мислев дека ќе се сретнам со некого и пак ќе се оженам.. Имав сосема поинаква слика на мојот профил.. – пишував три години помладо од мојата возраст.. Сакам зрели мажи и така натаму..

Еден ден некој ми пиша.. Јас одговорив.. Тој рече дека сака да се сретне и дека неговите намери се сериозни.. Тој е многу љубезен и толерантен човек, како што се гледа на сликата.. Секој ден бевме малку поискрени и по малку поискрени.. Ме прашуваа што ми се допаѓа и ми одговараа. Кога ме праша како се викам, ти дадов друга работа.. на мрежата не може да му се верува никој.. Те прашав дали си се омажила после многу пишување.. собата е да, но тој рече дека сака да се сретне со некој друг и продолжи мојот живот само за викендите да го закопа мојот wife..so сакаше пријателски живот, рече дека не може да се разведе од сопругата.. Прво реков не, реков дека не е соодветно за мене и кога реков да завршиме тука, тој рече прво размисли.. Можам да ти дадам се што сакаш. Нема да те лишам од ништо.. Тој вети многу работи.. Но како ќе ти верував.. Тогаш помислив на тебе, реков дека ќе ти кажам и ќе ти спуштам слушалка..
Помина една недела и си помислив, се преселив на оваа возраст и сум вдовец. ме чекаше.. разговаравме и рековме дека овој пат треба да бидеме отворени.. собата е во ред..
го прашав што ти се допаѓа.. но, реков дека се е вклучено.. во собата за која рече да оди на места со жена ми го сака во кревет жал ми е што сакам да има секс како кучка што рече. И мене ми се допаѓа.. Бев во брак и мојот сопруг се заебаваше со мене можеби еднаш на секои две недели.. човекот рече ако сакаш, ќе те ебам два пати на ден.. тој е гостин за мене..
Бев бесрамно размислување, се или ништо.. ако зборуваме, ајде да зборуваме за се некако, ниту тој не ме гледа, ниту јас него..
Те прашав дали можеш да ми пратиш слика од твојот кур ако те прашам.. луѓето се прашуваат зошто не сакаат да го видат во реалноста.. Сакам да го видам обликот на твојот кур и да не се плашам. Не играм игри.. тој рече дека е во ред.. но, ќе ти го испратам утре, рече тој.. за да можам да испратам слика од петел од мирната мрежа, реков да не се грижите.. ми рече да не се грижам, ќе го испратам мојот кур и сакам слика од твојата пичка и твоите гради.. Реков во ред, и двајцата ќе зборуваме за сликите утре.. Ја затворив вечерта и чекав утре.. Отидов во бањата и ги обликував влакната на пичките, и двете усни ми се разделија и реков, се сликав.. нашето време дојде и ние бевме на интернет.. ми испрати слика од твојот кур, прво се чувствував пијан и веднаш ми излезе вода од пичката.. Испратив слики од моите пички и гради.. еве ја собата, рече дека сакам влакнести пички.. Ми се допаѓа..
Го сакам и твојот кур во устата и во градите.. Реков дека може да ми влезе во газот ако сакаш..
тогаш, според нашиот договор за се, рече да се сретнеме вистински.. Добро реков каде и кога.. ти одлучи.. Мислев дека ќе биде место каде што никој не може да не види, барем не треба да биде познато..
Има езеро на околу 25 километри од нас, што е, околу половина час оддалеченост. Реков, собата рече добро.. Реков да се најдеме таму околу 2 часот. Бев возбудена и нетрпелива.. Стигнав таму, си ја паркирав колата, чекам во колата.. нема кола во секој случај.. Веќе реков дека колата ми е црвена.. една кола галопираше и се паркираше до мене.. Ја видов само колата на татко ми.. што да му кажам на татко ми сега? Излезе од автомобилот и ми ја отвори вратата и ја праша ќерка ми што бараш овде.. Запознав некого и реков дека ќе се сретнеме овде.. Го прашав татко ми што бараш.. ќерка ми знае дека можам да ја видам мајка ти за викенди и вели дека е секогаш уморна. Сега оди во кревет.. па можам да се задоволам сега одев во бањата и го проверував 31..

Сега си пишувавме еден на друг, мислам дека е пладне.. дали ми прати слика, тато.. да, моја слика. Нели рече дека си испратил слика од твојот амин.. Реков да со срам.. имаш многу добар амин, тој безимен човек што го разведе не ја знаеше неговата вредност воопшто.. Мило ми е што се разведе..
Го прашав што се случува сега.. татко ми рече дека не знам, но тој ќе ти каже нешто.. Ми се допадна.пукам 31 пат од вчера, и курот ми се полева, а курот ти зборува толку слатко. Знам дека го сакам татко ми.. Ги гледам пантолоните на татко ми.. но, од сликата навистина не сакав да ја видам.. Реков тато.. собата е да, девојка.. Сакам да ти го видам курот, ќе ме извините? се исправи и го извади капчето.. Реков одлично.. – може да ја допрам? Рече дека ако сакаш да ја допреш собата, во ред е.. во моментот кога ја земав во рака, почувствував дека нешто ми излегува од стомакот.. Возбуден бев.. Реков дека сакам да го ставам куров во уста и да го почувствувам во пичето..
и татко ми ми кажа дека ќе го направи тоа.уште повеќе ме изнервира..

Тато, те прашав дали сакаш да се заебаваш со мене.. како ќе биде? твојата смена е различна со мајка ми.. кога мајка ми е на работа, ќе водиме љубов и ќе се ебеме заедно, а ти нема да бидеш без кур, а јас нема да останам без кур.. добро, што ќе се случи ако мајка ти слушне.. ќе го објасниме и си отидовме дома.. мило ми е што конечно ќе ме ебе и нема да ме изневери и знам со години дека го најдов човекот.. отидовме дома, мајка ми сакаше да дојде, а татко ми сакаше да оди.. моравме да ја напуштиме досадата вториот ден..
татко ми дојде од работа, а мајка ми замина.. Се подготвував за татко ми кога мајка ми замина.. Носев многу секси работи и го соблеков турбанот, одам да се истуширам.. откако излегов, таа само дојде во шорцеви и продолжи каде што ме остави.. ја стави раката под мојата сукња и ми го милуваше големиот задник.. можеше да ме фати веднаш, бидејќи бев гаќи.. водата течеше во моментот кога и го извадив курот од шорцевите и го земав.. беше како камен. Се гушкав долго време, му го земав безличниот кур во уста и го земав во уста и липав.. на татко ми му се допадна и ми ја држеше главата и доаѓаше и одеше околу устата.. помина извесно време и овој пат тој ме стави на кревет и ја стави неговата уста на мојата пичка, мочање и лижење на трчање water..It како татко ми, кој не видел пичка со години, толку добро се стегаше со јазикот што ејакулирав и ја држев главата на татко ми, ја притискав мојата пичка.. рече што си ти тато, љубов моја, мрморев зошто не сум те видел до сега и го достигнував врвот на задоволството.. Мислев дека не може да биде задоволство попладне. . си ја заврши работата со јазикот и дојде време да му се најде курот.. ајде, тато, сега го кажувам овој прекрасен кур.. татко ми лесно влегува во мојата пичка и почнува да се ебе.. енергијата на човекот беше доволна да ме доврши, навистина беше неописливо.. патувањето станува потешко и побрзо ..помина еден и пол час, водевме љубов и имавме секс.. Ги почувствував контракциите на татко ми и сакав да ејакулира во мене.ме бакнуваше во уста и ми велеше дека нема да те оставам без кур.. Ќе му бидам сопруга, ако мајка ми не може да се бори со тебе, ќе го направам тоа, драг тато..

копнежот за нас двајцата, и бидејќи тоа беше за семејството, се појави поинаков пол.. тоа се претвори во неверојатно задоволство.. бевме најсилни што можевме.. дури ни за викенди..
Повеќе не морав да барам сопруг.. Бев среќен што мислев дека татко ми е доверлив и не би ме вознемирил.. и таткото бил среќен

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 40  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In