Advertising

haitianas hotel


Ја Турнав Мајка Си На Нејзиниот Роденден
Мојата мајка е 39-годишна жена од јавниот сектор која знае како да се грижи за себе и е исклучително убава. Ние сме по потекло Од Ескиşехир, но живееме тука 4 години откако мајка ми беше назначена во Измир. Можам да кажам дека никогаш не сум го видел татко ми. Умре во сообраќајна несреќа пред да се родам. Љубовта на мајка ми кон татко ми секогаш беше толку голема што никогаш немав видено странец до неа. Таа не ни помислувала да се омажи. Всушност, таа е многу убава жена како книга на која скоро секој маж ќе се сврти. Таа е совршена жена со 70-73 килограми лесна риба, со долга руса коса која ја достигнува половината, кожата од пченица, длабоките сини очи и 1,70 во должина.

секс приказни
Вистинска Фотографија Од Мајка Ми. Спомени од Летото.
Финансиската состојба беше одлична. Многу добро се сложувавме со бизнисот на мајка ми и со приходот за изнајмување на 2 летни куќи, 16-метарски мал брод и 1 стан наследен од татко ми. Дури и ако мајка ми не работеше, ќе можевме прекрасно да се сложиме со она што остана од татко ми. Но, мајка ми никогаш не сакаше да се откаже, бидејќи таа сака да работи и ја сака својата работа. Мајка ми беше многу драг кон мене, грижлива личност која никогаш не остави ништо во моите очи, секогаш се обидуваше да ме направи среќна. Дури и во мојот круг на пријатели, го имав најдоброто од се. Тој толку се обидуваше да не ме натера да се чувствувам како да растам без татко. И јас имам 19 години. Имам подобра форма во однос на мојата возраст, поради мојот интерес кон спортот. Во присуство на мајка ми, секогаш ме мешаа со нејзиниот сопруг. Се разбира, ова не беше затоа што изгледав големо, туку затоа што мајка ми изгледаше многу, многу млада за нејзината возраст. Мајка ми беше горда кога ме носеше на возење со неа, а на повеќето места тоа беше дури и бризи. Тој се однесуваше како пријател, не ме потчинуваше на никакви правила и дисциплина и сакаше да пораснам слободен. Мајка ми годинава ќе наполни 40 години. Беше фатен во комплекс на старост сам. Сепак, таа беше многу убава, па дури и каменуваше млади девојки. Сакав да направам посебна програма за мајка ми. Го замолив да го искористи годишниот одмор оваа година на крајот на август и на неговиот роденден. Се обидував да ги реализирам плановите кои ги имав во мојата глава. Летните куќи и бродот што ни припаѓаа беа оставени надвор од резервацијата за време на годишниот одмор и ќе продолжат да се изнајмуваат на договорената туристичка компанија по нас. Се одеше како што сакавме, откако мајка ми го реши прашањето за дозвола, ја известивме туристичка компанија за датумот и резервациите беа затворени. Имаше уште 10 дена, но имавме и авионски билети. Мајка ми годинава ќе наполни 40 години. Беше фатен во комплекс на старост сам. Сепак, таа беше многу убава, па дури и каменуваше млади девојки. Сакав да направам посебна програма за мајка ми. Го замолив да го искористи годишниот одмор оваа година на крајот на август и на неговиот роденден. Се обидував да ги реализирам плановите кои ги имав во мојата глава. Летните куќи и бродот што ни припаѓаа беа оставени надвор од резервацијата за време на годишниот одмор и ќе продолжат да се изнајмуваат на договорената туристичка компанија по нас. Се одеше како што сакавме, откако мајка ми го реши прашањето за дозвола, ја известивме туристичка компанија за датумот и резервациите беа затворени. Имаше уште 10 дена, но имавме и авионски билети. Мајка ми годинава ќе наполни 40 години. Беше фатен во комплекс на старост сам. Сепак, таа беше многу убава, па дури и каменуваше млади девојки. Сакав да направам посебна програма за мајка ми. Го замолив да го искористи годишниот одмор оваа година на крајот на август и на неговиот роденден. Се обидував да ги реализирам плановите кои ги имав во мојата глава. Летните куќи и бродот што ни припаѓаа беа оставени надвор од резервацијата за време на годишниот одмор и ќе продолжат да се изнајмуваат на договорената туристичка компанија по нас. Се одеше како што сакавме, откако мајка ми го реши прашањето за дозвола, ја известивме туристичка компанија за датумот и резервациите беа затворени. Имаше уште 10 дена, но имавме и авионски билети. Го замолив да го искористи годишниот одмор оваа година на крајот на август и на неговиот роденден. Се обидував да ги реализирам плановите кои ги имав во мојата глава. Летните куќи и бродот што ни припаѓаа беа оставени надвор од резервацијата за време на годишниот одмор и ќе продолжат да се изнајмуваат на договорената туристичка компанија по нас. Се одеше како што сакавме, откако мајка ми го реши прашањето за дозвола, ја известивме туристичка компанија за датумот и резервациите беа затворени. Имаше уште 10 дена, но имавме и авионски билети. Го замолив да го искористи годишниот одмор оваа година на крајот на август и на неговиот роденден. Се обидував да ги реализирам плановите кои ги имав во мојата глава. Летните куќи и бродот што ни припаѓаа беа оставени надвор од резервацијата за време на годишниот одмор и ќе продолжат да се изнајмуваат на договорената туристичка компанија по нас. Се одеше како што сакавме, откако мајка ми го реши прашањето за дозвола, ја известивме туристичка компанија за датумот и резервациите беа затворени. Имаше уште 10 дена, но имавме и авионски билети. Се одеше како што сакавме, откако мајка ми го реши прашањето за дозвола, ја известивме туристичка компанија за датумот и резервациите беа затворени. Имаше уште 10 дена, но имавме и авионски билети. Се одеше како што сакавме, откако мајка ми го реши прашањето за дозвола, ја известивме туристичка компанија за датумот и резервациите беа затворени. Имаше уште 10 дена, но имавме и авионски билети.

Мајка ми ги поминуваше деновите со возбудата да наполни 40 години, во брзање на подарокот што требаше да го купам за мајка ми. Тогаш е време да тргнеме. Слетавме на Аеродромот Во Милас и отидовме со такси до колибата. Нашата куќа беше на совршено место покрај морето, на Гöüü страна, далеку од центарот на Бодрум, близу до рајскиот залив. Бидејќи куќата е управувана од страна на компанијата, таа беше исчистена. Веќе ги спакувавме работите и влеговме во празничното расположение. Поминаа уште 3 дена до роденденот на мојата мајка. Сакав да организирам еден многу посебен настан за него. Со оглед на тоа што секоја година доаѓавме, имаше голем круг на луѓе во подрумот. Најдов прекрасна куќа во центарот. Организирав до роденденската торта, забава и огномет, го платив местото и се вратив дома. Мајка ми не беше свесна за ситуацијата и тоа би било убаво изненадување за неа, што таа го заслужи повеќе од било што друго. Тој ден и следните денови го продолживме нашиот одмор. Се разбудив рано наутро, на неговиот роденден. Убава масажа, сауна и задоволство од амамот не очекуваа во спа центарот. Останавме во рацете на двајца прекрасни Туниски масери во иста соба. Тие имале само еден турчин. Им се додворував на девојките и им се додворував. Мајка ми се смееше на тоа што се случи и се шегуваше дека “можам да излезам ако сакаш, господине”. Кога ќе кажеш “не мамо, се шегувам со девојките” немам толку поинаква желба. “Зошто да не”, одговори таа. Сфатив дека ме уништува. Колку и да се шегував, колку сериозна бев, тоа го мери моето однесување кон девојките. За да се ослободи од ова прашање јас реков, “мислам дека ти треба, мамо, ајде да одиме, ако сакате машки масер да дојде” реков. Не се налути, но молчеше и го затвори прашањето. Ги затворив очите за момент и го оставив телото на патеката. Се обидував да го најдам одговорот на прашањето што си го поставив во главата.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 68  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In