Advertising

homemade hotel


Се заљубив во мојот брачен другар
Цел живот имам искусено еротски приказни кои веројатно нема да можам да ги доживеам повторно . Приказната за тоа дека се заљубив во мојот брачен семеен доктор, чија секоја секунда е во мојот ум, длабоко ме погоди. Навистина, бев збришан кога го видов, речиси горев за да бидам со него. Се започна толку смешно и напредуваше толку брзо што дури и јас бев изненаден. Како и да е, морам да ги споделам настаните со вас за да се опуштам.

еротски приказни
Вистинска Слика Од Семејниот Лекар.
Однадвор, јас сум еден од обичните студенти кои дојдоа во Мерсин за да студираат на универзитет. Кога бев мала, никогаш немав лесен живот. Товарот на моите рамена не ги слушаше моите години, тоа се качил на како што добив на. И тоа ме натера да созреам рано. Кога завршив средно, не ни помислував да одам на факултет две години. Затоа што во тоа време заработував и на јутјуб. Не мислете на феноменалните типови, заработував пари на многу различни начини. Бидејќи верував во мојата заработка таму, не се грижев многу за универзитетот или нешто слично. Татко ми и мајка ми постојано се караа, а јас бев помеѓу кога реков дека ќе ги разделам овие борби. Со татко ми многупати се скаравме, но се задржавме во последен момент. Ова ги вознемири сите. Затоа сакав да избегам. Работев една година и го освоив универзитетот Во Мерсин со добар или лош резултат.

На почетокот одев дома. Но и двете цимери и изгледот на местото ме гушеа. Концентрирајќи се на Мојата Работа На Интернет и потпирајќи се на мојата заработка, излегов во мојата куќа. Беше тешко да се организира, но успеав. Како што работите стануваа подобри, се пријавив во теретана или слично. Мојот социјален круг малку се прошири. Не гледај така, јас сум малку интроверт. Затоа од самиот почеток реков дека е многу веројатно дека нема да можам повторно да доживеам таква приказна. Јас бев втора година. Тој дури имал и своја девојка. Тој немаше таков изглед, немаше убавина, но имаше добро срце. Не бев заљубена, само ми се допаѓаше. Знаев повеќе или помалку дека и тој е истиот ум како и јас.

Во текот на зимата беше ладно. Едно утро се разбудив, крајниците ми беа отечени како тапан. Се истуширав и ги миев забите. Бидејќи не почувствував никакво олеснување, се јавив во такси и отидов во здравствениот центар каде што одев за прв пат. Да, никогаш не сум бил порано, така што не бев некој да се разболам лесно. Немаше никој кога се свртев од Фиген, мојот семеен доктор. Една минута подоцна, бројот на редицата ми се појави и тропнав на вратата и влегов… боже мој! Таму беше жената која навистина ги исполни моите соништа. Со нејзината бела кожа, црвена коса, лешници очи, медени усни… штом влегов во прагот, бев смрзнат и не можев да престанам да ја гледам.

Еве ти…

Ху ху, те молам седни!
Неговиот глас одекнуваше во моите уши и јас се вразумив. А јас бев под влијание на нејзината убавина.

Здраво…
Што е вашата жалба?
Јас сум болен…
Интересни, генерално здрави оние ќе дојдат, но…
Се смееше, се смееше, се шегуваше, моја убава Фиген. Го придружував како пациент со отечени крајници.

Моите крајници … Отечени…
Да видиме.
Како и да се викаше белата носилка што ги прегледуваше неговите пациенти, покажуваше со неговите слатки очи.

Со стапот во едната рака, а светлината во другата, ползеше до мене. Тешко дишев, но можев да го почувствувам мирисот на нејзиниот парфем на моите коски.

Отвори ја устата.
Ги послушав неговите инструкции и викав ах пред жената во која се заљубив. 🙂Веројатно ниеден лекар не би чувствувал ништо додека му е пациент, дури и да е убав.

Што се случи со нив?
Се смеев на неговата реакција. Што По ѓаволите е Абу. И секси и слатка!

Зошто се смееше?
Твојата реакција … ти си толку слатка.
Благодарение мед…
Кога престана да зборуваш со нас и да му се јавиш на твојот пациент? Јас ги протолкував овие како да се под влијание на мене, но тоа не беше. во принцип, тој беше исклучително топло и пријателски. Се разбира, луѓето како мене можат погрешно да го протолкуваат ова.

Отворете го грбот.
Мислам дека поради болест и неискуство целосно го симнав џемперот.

Вуд, ако само што ја излупи, зошто ја извади целосно?
Како да знам…
Ми беше срам, но не го покажав. Ми остана само една црна кошула.

Изгледа не доаѓаш често?
Да, многу малку се разболувам.
Изгледа си полн кога ќе се случи… ќе го свртиш ли грбот?
По некое време се свртев, како што ми кажа. Го повлече мојот црн резервоар на врвот на моите панталони и го протегна до моето рамо:

Земи си ја спортистката.
Како што направив како што му беше кажано, тој ја прикачил железната структура на студениот стетоскоп на мојот грб:

Диши … Издиши … Диши … Издиши…
Почувствував дека стетоскопот ме влече од грбот и престана да го држи спортистот.

Ќе преживеам ли, докторе?
Јас не сум пророк, но нема да умрете од оваа болест.
Да се надеваме некое време.
Зошто луѓето умираат на оваа возраст?
Мојата душа старееше многу, докторе, ако има лек, напиши и за него.
Жал ми е, но можам да им препорачам на моите пријатели-психолози.
ВЕДНАШ се третираат како луди, не начин, но вака
Тој ја затвори темата со насмевка и продолжи:

Напишав антибиотици, спреј за грло итн. Ќе го најдете брзо. Исто така, употребете ги овие лекови и здравјето ќе ви се врати за 3 дена.
Фала многу. Од сите доктори што ги знам, ти си веројатно најпријателски настроен.
Со оглед на тоа што ретко се разболува, а со оглед на неговата возраст, ова е сосема природно.
Мислам дека е правилно, благодарам уште еднаш.
Нема на што, пријатен ден.
Така ја запознав љубовта на мојот живот. Иако тој немаше прстен на неговиот прст, имаше друго презиме освен неговото на табличката со имиња на неговото биро. Не беше потребен гениј за да знае дека е оженет. Мислиш ли дека оваа ситуација ја спречува мојата желба да искусам секс приказни ? Секако дека не! Веднаш штом се вратив дома, ги пребарав и скенирав социјалните мрежи и научив се од нејзиниот роден град до нејзината возраст, од нејзиниот сопруг до нејзиниот образовен живот. Пред нас беа големи препреки за тој да живее со мене. На пример, тој беше 29, што значи 8 години постар од мене. Тој беше оженет и ако судиме од фотографиите што ги видов, тие беа многу среќни. За среќа тие немаа деца, барем имаше отворена врата за мене да сонувам за🙂

Не Сум Болен Овој Пат, Мојот Доктор

Иако фактот дека сум толку опседнат со тоа е застрашувачки, јас не сум еден да се впуштам во апсурдни дела. Поминаа три дена, и немаше момент кога навистина не размислував за него. Дури и кога ја ебев девојка ми, сонував за него, бев тотално изнервиран. Скокнав во таксито, застанав до слаткарницата, и колку што разбрав од социјалните медиуми, добив половина килограм од неговиот омилен десерт, Şöијет, и отидов кај мојот семеен доктор. Клик, клик, клик…

Невестата…
Здраво докторе, како сте?
ФАЛА, добро сум, како си?
Како што рече, на третиот ден, си го повратив здравјето. Знаеш, само затоа што здравите луѓе обично доаѓаат тука, јас го направив тоа и не дојдов со празни раце.
Ти си човек на светот, тој…
Ја отвори кутијата со слатки и очите му се раширија кога ги виде зборовите:

Ти си мојот омилен човек!
Тој стана од својата маса и се пресели на еден стол пред мене. Го стави десертот на масичката пред нас и ми ја подаде пластичната лажица во торбата.

Па, благодарам.
Да, не беше чудно, нели?
Мислам, не сум навикнат на такви работи, но тоа е многу елегантен потег.
Неговиот поглед беше многу различен од претходниот развој. Тој беше навистина изненаден кога ме виде повторно пред него. По еден последен поглед, тој го донесе зборот во устата во едно брзо движење. Неговата широка уста, погодна за целото негово тело, ги зафати сите, вкусувајќи ја со голема сензуалност. Покривање на устата со задниот дел од раката:

Толку е добро, од каде ти е?
Има една личност од Газиантеп на две улици подолу, ја купив од таму.
Точно, тоа е навистина добро. Ајде да јадеме исто така…
Јас го придружував додека тој гледаше. Таа изгледаше прекрасно во бела наметка и цветен фустан под неа. Ми беше навистина тешко да се воздржам без да ги замислувам тие големи гради, таа. Сакав да го постигнам тоа, но како?

На крај, ние го јадеме нашиот десерт. Дознав дека дошол тука пред две години и се оженил пред една година. Мислам, да дојдев овде веднаш штом стигнав на факултет, можеби ќе имавме многу поинаква врска. Не можеме да го смениме минатото, треба да гледаме напред. Со поставување на прашања за мене од време на време, тој имаше три или пет податоци за мојот живот. Откако го закопал својот последен десерт, на аголот од неговата усна имало малку крем. Неможност да се контролира себеси:

Пардон…
Што се случи?
Можев да видам колку длабоко дишеше, очите му светкаа, додека полека го протегав прстот и го зедов кремот на аголот на неговата усна. Дали тој беше навистина импресиониран од нас?

Крем … малку ти е на усните.
Еј, благодарам. За се. Тоа беше добар момент за мене.
Време беше да си одам, станав.

Како мислиш, благодарам Фиген. Ти ме излечи за три дена…
И само продолжува и продолжува:

Но тој сигурно уживал во десертот. Ако пак дојдеш, те молам дојди со полни раце, Урас.
Таа се смееше, но додека ја држеше раката, не можев да се насмевнам на ист начин, не можев а да не ги гледам нејзините медени усни. Кога Го сфатив тоа, Фиген престана да се смее и ме погледна на ист начин. Не можев да се контролирам повеќе и ја повлече раката што ја држев за себе и стави брз бакнеж на неговите усни. Тоа беше неверојатен момент, а мојот доктор, кој не го очекуваше тоа како мене, брзо се повлече и се удри со шлаканица.

Идиот! Идиот! Јас сум во брак! Свадбата!

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 69  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In