Advertising

porntube20.com hotel


Јас сум 19-годишно момче, дозволете ми да ви кажам за инцидентот што ми се случи
. Еден ден, моите чичковци отиде некаде за 2 дена и ќерка на мојот чичко
ми се јави бидејќи се плашеше, па реков добро, но секогаш мислев
за да ја ебам, откако вечерав, таа рече дека ќе се истуширам
реков добро, а потоа реков добро. таа беше стакло на врвот и јас бев гледајќи ја таа соблече неа
црвен градник и таа имаше само црвена танга под мене
сакаше да го извади и таа го соблече јас ја гледав низ стаклото таа забележа
но продолжив да ја гледам без да забележам

тој ме сврте и јас бев како тесна колец тогаш тој излезе од бањата
и отиде на островот тој рече ајде да си легнеме јас реков ок ние ќе спиеме во посебна соба, но
Отсекогаш сакав да го ебам после тоа дојде голема понуда за мене и тој
рече дојди да спиеш со мене се плашам дека реков добро бев во неговиот кревет сега
тој имаше одлична фигура сакав да те ебам без да губи време, отидовме во кревет и
Си го правев курот полека без
ме заболе што само Си се избањал, чист си надвор, полека ти го соблеков градникот

потоа почнав да го лижам собата беше галење мојата цврста со раката јас полека соблече шорцеви
и сега тој беше во неговиот танга

грбот на нејзиниот црвен танга се добива во задникот дупка тогаш
таа почна да пуши, а јас и го извадив тангата и почнав да и го лижам газот јас ја лижев
насекаде почнав да ја лижам пичката почнав да викам таа беше
вреска, но може ли да престанам, но тогаш собата уживаше во оваа работа
и полека си го лижев курот и пичката беше повеќе
и јас постигна голем гол во ниеден момент, сега јас бев стегната
и многу крв течеше, се туширавме откако ја сакавме, но сеуште имав ебење
на мојот ум, додека се тушираме, почнавме да се бакнуваме повторно и
ние ебеше до утрото тоа траеше 2 години, тој се ожени, но јас се уште сакаат да го ебам

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 75  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In