Advertising

pussi hotel


Имав 24 години и 165 години
тенка бела кожа
жена. Требаше да го напуштиме местото со кренати глави и да повикаме такси да се вратиме
во нашата куќа . Подобро да се јавите на такси. Но, ние секогаш се смеевме затоа што бевме пијани и имавме лоши разговори со тетка ми. Кога влегов во куќата му реков да влезе улица во која не може да се влезе . Почнавме да се караме. Кога дискусијата стана поголема, почнав да го пцујам возачот со гасот даден од тоа што бев пијан . Тогаш тетка ми и јас излеговме од таксито и силно ја треснав вратата .

Човекот излезе од таксито. Тој одеше во текот на мене, додека јас удри неговиот такси повторно
.
Сакав да земам солзавец од торбата и да го испрскам човекот. Тетка ми ја гледаше ситуацијата со смеа, бидејќи таа беше повеќе
пијана од мене. Исто како што сакав да прскам пипер спреј, одеднаш видов црна работа со големина на мобилен телефон
во рацете на човекот . Потоа го слушнав цеца . Го спуштив спрејот на земја, викав и паднав на земја. Кога се разбудив, видов дека сум во голема неволја. Лежев во валкана соба, со врзани раце и раце, а устата ми беше завиена. Ми се скина кошулата и маицата.

Носев само гаќи и градник. Тетка ми беше облечена. Иако несвесно е
врзан за стол.
и му ја залепија устата. Ние се бориме, но во
суетно. Еден посран аргумент сакаше да ме силува поради мојата расипаност
.
Потоа, возачот и млад човек на моја возраст влегоа.
Девојката не беше лоша. рече дека момчето ми ги гали нозете . Во меѓувреме тетка ми замина
се будеше и гледаше наоколу со уплашени очи. Возачот отиде до тетка ми и рече со насмевка, ” Ние
“само ќе го натераш твојот внук да скокне, ќе се пензионираш од ебење”. Тетка ми молчеше и се поклонуваше. Тој почна да плаче беспрекорно. во меѓувреме, младата ми ги соблече гаќичките и почна да ми ја варосува пичката. тоа беше бавно триење.

тој ги гушкаше нозете
перверзен. Малиот почна да ме ебе. Тој врши притисок на
да ме смачкаш. Јас само стенкав, затоа што и устата ми беше залепена.
По некое време, тој го извадил неговиот кур и
ми сврши во лице.
Тогаш доаѓа таксистот. Го стави својот кур во мојата пичка и
после некое време, ми го извади курот и ми ејакулираше по телото.
во меѓувреме, помладата се повлече на фустанот на тетка ми и
стискајќи ги нејзините мали гради
тоа беше изложено.
Таксистот ми ја извади лентата од устата. Викав за помош. Тие
само се смееја.
Кога ми се чинеше дека гласот ми е засипнат, молчев. Никој не можеше да го слушне мојот глас. Вие бевте
ме пцуеше затоа што ќе те ебев
Рече да видиме кој е кој. Го проколнував кучкиниот син како макро.
Тие гледаат со насмевка. Го зеде спрејот што го имав фрлено во борбата. Тој го посипа во мојата
лице.
Солзи потекоа од моите очи. Кашлам. Ми течеше шминката.
И овој пат отиде кај тетка ми . Бев
викање нечесни кучиња.
Тие исто така ја извадија лентата од устата на тетка ми. Мајката го молеше: “Што
ако сакате, момци, одиме.”
И двајцата се смееја и рекоа пушење, се смееја. Тетката се моли
да се обиде да убеди.
Решете го тоа, ајде да го ебам вашиот газ, тоа ќе биде фантазија, рече возачот. Од друга страна јас
продолжи да пцуе.
Тетка ми рече дека ќе се согласам, се наведнав и го ставив твојот млад кур во устата на тетка ми.
Тој даде. Тој рече дека оваа жена има најмалку 40 години
шмукање искуство
.
Тогаш и детето уживало во неа. Потоа го извади курот и ејакулирана на тетка ми
лице. Тетка ми ме остави и дојде кај мене и овој пат
почна да си игра со моите гради.
Возачот ја одврза тетка ми. Таа ме крена од столот. Седеше тетка ми до мене. Таа вели дека
гушкање на внуката
.
Тетка ми ги шутна јајцата на возачот. И двајцата станале
и скокна на тетка ми. Ја нокаутираа тетка ми.
Помладата го зеде шишето вино од страна и го стави на мојата уста.
Ми рекоа да го излижам и ќе го ставам во газот на тетка ти. Рекоа дека ако не го навлажниш, тетка ти ќе те повреди
. Реков заеби. Ти го сакаше тоа. Тој рече.
Додека возачот ја држеше тетка ми, младото момче беше
туркање на тетка ми со крајот на шишето. Имаше главоболка, но тетка ми викаше. Пцуеше.
Шишето ставете го на половина пат. Го извлекуваа. Мојата тетка
анусот почна да крвари. Во меѓувреме, мојата млада тетка ја чепкала
пичка од дното. Повеќе од половина од шишето беше во газот на тетка ми.
Рекоа дека кучкава е една од старите серковци. Тетка ми плачеше.
Викаше кучкини синови. И тие пак се смееја.
Одеднаш, тие го извлекоа шишето од вашиот задник.
овој пат тие го ставија шишето на мојот газ. Претходно имав анален секс
но шишето беше многу подебело од петел.
Врескав додека се обидуваа да ме боцнат. Мојот глас го нема.
Шишенцето ми мирисаше на газ. Се движеше напред. Застана некаде.
А он, он се насладил на шишето. Мојот задник беше во неопислива болка.
Денот се раздени. Мислеа што да прават со нас. И двајцата удрија
повторно несвесен со тој одвратен електрошок.
Кога се разбудив, седнавме со врзани очи во такси. Овој млад човек беше
среде нас. Не остави таму каде што се боревме и си замина. Си одеа додека не ги
ги одврза превезите и ја зеде чинијата. Се пожаливме на полицијата, но имавме само два половични описи . Поминаа години и тие што не ебеа таа ноќ не беа фатени.
Лут сум.
силувањето ме натера да созреам

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 64  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In