Advertising

russian hotel


Последните години од мојот живот беа малку во хаос. Може да се каже дека сум искусил секакви настани кои можат да ги красат соништата на човекот во таа конфузија. Нема да бидам скромна по ова прашање; јас сум многу згоден маж, има многу малку жени што не можам да ги добијам. Денес нема да ви ја раскажам мојата приказна. Ќе ви кажам што ми беше кажано.

Ти реков дека мојот живот е комплициран, имав можност да имам многу различни искуства во овој хаос. Најпосакувана и најпровокативна од нив е моето искуство со двојка. Пред да ви кажам за моите искуства со нив, јас ќе ви кажам она што двојката ми кажа. Ќе ви кажам како нивниот многу нормален, обичен, можеби дури и монотон сексуален живот целосно се промени. Тогаш можеби ќе зборувам за себе и за моите искуства со овој пар. Но, прво треба да ги опишеме. Како што знаете, ова е убава (би требало да кажеме совршена) еротска приказна… тие знаат дека ќе ја напишам оваа приказна, всушност тие сакаа да раскажам, споделат, раскажат приказна. Ќе ги сменам нивните имиња малку, тоа би било поточно. Галип има 37 години и работи како постар менаџер во синџирот продавници. Висок, згоден и мил.

Луѓето размислуваат 50 пати пред да прозборат и мудро да зборуваат. Малку интровертно, тоа е се. Неговата жена … Ахх, таа жена е всушност жена која е тешко да се опише со зборови. Нејзиното име е Гöç, 34 години. Совршенството на оваа жена, која од далеку изгледа сосема нормално, е скриено во деталите и не е секој во право да ги види тие детали. Речиси совршено тело, дупчиња на половината и образите, срам кога се смее, колкови се нишаат додека оди, градите кои едвај се вклопуваат во вашата дланка, но сепак успеа да остане исправена, нејзините убави нозе… Не сакам да се задавам со деталите. Ќе ги знаете како што ќе им кажам. Она што го кажав во оваа епизода е делот што ми беше кажан додека ги пиев нашите пива на терасата од нивната летна куќа со Галип. Додека Галип ми го кажуваше овој дел, неговата жена Гöç Беше зафатена спиејќи во лежалка малку пред нас во нејзините мини шорцеви и градник за трем. Разговаравме малку, маж со маж.

Не знам дали ти кажав порано, ја сретнавме Гöç од универзитет. Нашето прво запознавање се совпадна со времињата кога учев од дното. Потоа, малку го задржавме разговорот додека зборувавме за преписки и додатоци од социјалните медиуми, но животот понекогаш може да ги исфрли луѓето. Еден ден, по дипломирањето, па дури и добивањето на работа – помина долго време откако се сретнавме со Гöç, и онака не бевме многу блиски – налетав на неа во едно кафуле и ја поздравив. Дека поздрав дадов помогна љубов се појави со текот на времето, тоа ни помогна да се ожени, таа. Имав 30 години кога се венчавме. Бевме среќни, имавме топол живот. Порано наутро доаѓавме на работа, а навечер се враќавме. Понекогаш одевме на викенд.

Благодарение на татко ми, по дипломирањето, го започнав мојот деловен живот од висока позиција, заработував многу пари и ги трошев парите што ги заработив. Всушност, се беше во ред, ништо повеќе или помалку. Нашиот сексуален живот е вообичаен. Не бевме заинтересирани за екстремноста, или така си мислев. Гöç во тоа време беше повеќе стагнантна во секоја смисла. Јас бев оној кој донесе иновации и се обиде различни работи, особено во нашиот сексуален живот. Ако тоа беше до него, само водење љубов два пати неделно беше доволно. Сакав повеќе. На пример, кога го замолив да ми го пуши во автомобилот на јавно место за пикник, очите му се зголемија во изненадување. Малку колебливо, дури и уплашено, сепак ми го испуши. Тоа беше најлудата работа што сме ја направиле.

Потоа почнавме постојано да го правиме ова; На паркингот на трговскиот центар, на бензинските станици кога се стемнува кога одиме по долг пат, кога има гости во соседната соба, во ресторанскиот тоалет… Секаде ни беше погодно да имаме орален секс и да си играме. Како што го направивме ова, Гöç Почна да се отвора и почна да ја покажува својата руда. Секој пат кога правевме чист удар, се чинеше дека бараме малку возбуда. Еден ден се враќавме дома по купувањето и го паркирав автомобилот во гаражата на местото. Црна вода падна на моите нозе, јас бев уморен. Штом го исклучив палењето, почувствував дека Раката на Гöç лета над моите панталони, во тоа време не бев навистина подготвена, но бев среќна што тој презеде акција без јас да го понудам тоа за прв пат. Ми рече да го повлечам седиштето колку што можам и да се ослободам од пантолоните, неговите зборови се попредизвикувачки. Откако се распрашав, направив како што рече, тој скокна преку опремата и седна пред мене, каде што се педалите. Прво, тој почна да дава орали со едноставни движења.

Ми ги галеше јајниците со едната рака со мојот пенис во устата. Тоа беше неговиот прв пат и јас почнав да се допаѓа. Ми ги зеде јајниците во устата за прв пат тој ден… ми го триеше мокриот пенис со раката додека нежно ми ги цицаше јајниците во устата. Речиси сакав да ејакулирам како што ми ги извади јајниците од устата, ми ги скрати јајниците лесно и користејќи ја подмачканоста на неговата плунка, ми го зеде пенисот во устата, го галеше добро… веќе ејакулирав за минута или две. Не можев да го извадам тој ден од умот неколку недели. Но, Гöç Се однесуваше поинаку сега, како? На пример, еднаш моравме да одиме со лифтот; лифтот беше многу преполн и бевме заглавени. И двајцата гледавме лице во лице, за момент му светнаа очите и тој ми го зеде пенисот во дланка преку пантолоните. Бев шокирана, некој можеше да види!

Еден ден, додека седев во убав ресторан, ми рече да се наведнам. Интересно, ја подигнав корицата на масата и се наведнав за да видам дека нејзиното долго здолниште беше излупено и прстите од едната рака се лизгаа во и надвор од нејзината вагина. Чаршавот криеше она што се случува, но нашата маса беше прилично во средината, на видливо место! Сега Гöç Се менуваше, и да бидам искрен, оваа промена ме направи многу среќен.

Еден ден, кога деновите беа полни со еротика, Гöç Понудено да гледа порно, тој веќе ја најде порното што сакаше да го гледа! Мислам дека не можеше да гледа порно. Порното што го гледавме беше меко, но пријатно. Прво гледавме, а потоа се собравме… еден ден ми кажа дека купила веш, убави градници, гаќи, хулахопки. Нашиот сексуален живот, како што можете да видите, беше добро обоен. Всушност, јас не бев пониско од него. Постојано правиме работи кои меѓусебно се поттикнуваат да прават повеќе. Во втората година од нашиот брак, ние водевме љубов секој пат кога имавме слободно време, дури и ако не ејакулиравме. Еден ден купив лисици. Лисици, врски, лепенка за очи, топка за уста, камшик…

Овој сет имаше се. Штом Гöç Го виде ова, ‘ зошто да не се обидеме вечерва! ми рече и ми ги излижа усните. Го повторувавме ова обврзувачки нешто доста често за некое време. Отсекогаш го врзував. Особено сакав да го врзувам во кучешка положба и да го имобилизирам и да го ебам доволно бавно за да го излудам. Се разбира, не само што влегов во него, туку раскажував едноставни приказни. Овие приказни што ги раскажав многу го налутија. Ние секогаш сме биле носители на историјата. Во овие приказни, понекогаш водевме љубов на терасата, понекогаш му давав цврст анален секс на задното седиште во автомобилот, понекогаш одев под маса и му го пушев додека јадеше… Приказните, секси долна облека, водење љубов во јавност, зближување, мочање меѓу себе станаа основа на нашиот сексуален живот. Ние не одевме напред некое време, јас ќе останев така, но Гöç Не остана таму, таа ги однесе работите малку подалеку…

По една вечер се вратив дома и бев многу уморна. Гöçç тој ден пристигнал рано, и мирисот на добро готвење потекнувал од куќата. Кога пристигнав го најдов во кујната, таа носеше лабава-фитинг фустан со мало здолниште. Гöçç беше жена која не носеше здолниште кое ќе оди над нејзините колена, не носеше тесна облека, и ја покрив нејзината дéколетé, и го видов овој фустан за прв пат.

Се сеќавам на фустанот додека ја гушкав и ја бакнав. Се повлеков малку по разговорот и почнав да го следам од аголот на моето око. Не носеше чорапи, градите и изгледаа како да се прелеваат од расцепот. Нејзиниот мал свиок беше доволно за да ги изложи колковите. Фустанот бил тенок, а линиите, па дури и бојата на долната облека едвај биле видливи. На нозете имаше чевли со високи потпетици што ги видов за прв пат, не сакаше ни да носи потпетици! Тој сфати дека со моите очи речиси го соблеков;

Не можеше ли да ги тргнеш очите од мојата љубов?
– Многу … многу си фин. Обично не носиш такви работи. Моите очи не се навикнати на тоа.
– Нели, колку е убаво. Сега решив дека ќе се облечам вака, љубов моја. Бидејќи не можеш да ги тргнеш очите од тебе…
– Како сакаш, љубов моја.
– Ново е за мене да се облекувам вака. За време на паузата за ручек, отидов во новоотворена продавница со девојките и ја купив. Од тогаш не сум го симнал…

Бев шокиран. Бев растргната меѓу љубомората и зависта. Бев завидлив и неудобно со сите овие мажи во овој фустан, работејќи во канцеларија, шетајќи по улица, а исто така возбуди… кога виде дека бев шокирана, таа одеднаш почна да се смее.

– Не се плаши, го носев само дома, љубов моја. Мислев дека ќе ти се допадне, и гледам дека не сум згрешил.

Се насмеавме и седнавме да јадеме. Но, не ми пречеше тоа што другите го гледаа. Фрустрирачки е, верувај ми. Додека ја ебев позади таа ноќ, мојот ум беше на други мажи гледајќи ја со копнеж очи…

Како што деновите поминуваа вака, Гöçç почна да прави различни видови шеги. Тоа беше како да сака да каже или да направи нешто, но тој се воздржуваше, прво да се навикнам на тоа. Ми требаше долго време да го сфатам ова.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 52  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In