Advertising

sexso hotel


Здраво. Имам сосед Кој се вика Сабир. Вистинска бринета. Дебелички
Газ, Големи Цицки многу секси. Се уште е сам на 25. Значи, дома е.
Еден ден, моите родители отиде во Турција за итни случаи, и тие не беа да
пристигнете порано од 14 дена. Значи куќата беше моја. Следниот ден кога се вратив од училиште
Отидов во тоалетот. Утврден сум. Додека бев во мојата гола соба,
Фране излетал од кујната. Смрзнат сум. Веднаш си легнав во соба и се облеков убаво.
Потоа дојдов во Битола. “Жал ми е” реков. Тој се смееше. “
Како влеговте во домот?”Реков. “Мајка ти ми го остави Клучот”, рече тој. “Дојди,
ајде да разговараме”, рече тој. Отидов и седнав до него. Носеше кожна јакна и
тесни панталони. Тој готвеше. На крај, ние малце поразговаравме за училиштето. Потоа
Додека се наведнуваше да ги собере плочките, жолтиот Тангаси се појави на Плоштадот.
Веднаш си го фатив курот . Тоа го приметив кога седнав до него. “Дали имаш девојка
?”таа праша. “Ние раскинавме”, реков. “Дали мислиш да се омажиш?”
Реков јас. “Не”, рече тој. Реков “зошто”. “Затоа што не сум девица”, рече таа.
На мое изненадување, Таа Главна Девојка беше заглавена. “Кој да го ебам”, реков. “Не знаеш,”
тој рече. “Но, неговиот кур беше помал од твојот”, рече таа.
Очи во очи, почнавме да се бакнуваме. Патем, јас
го галев амин со раката, собата ми е курот. Потоа се наведна, го отвори патентот и
ми го зеде курот во уста и ужасно го лижеше. Како да ти ја ебев устата.
Потоа легна на земја како Куче . Отидов да му ги соблечам панталоните тој го повлече својот танга на страна
Го пикнав прстот во Амина и почнав да и го лижам Газот. Потоа станавме и
отиде во спалната. Легнав на грб на креветот, тој ја спореди неговата пичка со мојот кур и
седни на него. Во меѓувреме, ја соблеков градникот и
ми ги зема градите во уста. Ми го вртеше курот до крај, и ми велеше,
“голем кур, забиј го подлабоко и извади ми ги слабите”.
Го фатив за половината и го свртев. Сега тој беше под мене . Одев нагоре и надолу
брзо. Рече” О, да, да! ” Сабјарката се испразни. I
отиде напред и назад малку повеќе, тогаш јас зедов двете од мене надвор и почна да ги влече кон Лицето Сабире е
и свршив. Сабир ја отвори устата и голтна се што можеше да голтне . Нејзиното лице
во семето. Потоа отидовме во бањата заедно, се измивме.”
Те сакам, драга”, ти реков. И јас тебе Те сакам”, рекла таа. “Уште не сум полна,
“рече тој. Тој клекна и ми го зеде курот во уста. Курот ми беше како чинија.
Сакав да се свитка, па го направи тоа. Ја допрев за задникот и
натоварени на моторџијата и сите влегоа. Почна да плаче и да плаче. I
продолжи. По некое време, собата почнала да се насладува. Јас бев стенкање
. Потоа си го извадив курот. Ја свртев сабјарката и ејакулирав на нејзините гради.
Потоа се мијат и се облекуваат. Таа Ми Ја Подари нејзината зелена Танга и Градник и
отиде во својата куќа. Подоцна, ќе пишувам за тоа како ја ебев жената на неговиот брат и нашиот сосед хиџаб и
внуци. Сега ме чека трпение. Ви посакувам еден ден со многу пички и кур

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 73  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In