Advertising

tamanna hotel


Ќе ви кажам што доживеав со докторот што го сретнав поради приказната што ја напишав на
мрежа. Пред 5 6 месеци, еден ден го отворив мсн
и некој што не го знам додаде. Се согласив. Погледнав онлајн. I
не реков здраво. Ако тој си даде самоуверен тип чека. Откако а
се поздравивме со него и почнавме да разговараме.
Прашавте ли од каде го добивте ова од сдсм ? Реков од каде ти е?
Рече дека ја добив од твојата приказна што ја напиша на интернет . Приказна која секоја ЖЕНА ТРЕБА ДА ЈА ПРОЧИТА,
и бил импресиониран, додаде тој. Рече дека е оженет.
Тој не беше човек за да зборува многу . Афра тафра наз маз погледнав, тој е здодевен
личност. Тој исто така живеел и надвор од Истанбул, односно Во Трабзон. Ти реков со тебе
Ајде да не зборуваме воопшто. Рече дека собата е во ред, не сум се загреал веќе. I
го прашав што работи. Мислев дека ќе му дадам уште една шанса ако добијам доктор или адвокат
. Што се однесува до причината, сум бил со жени од речиси секоја професија
но, јас не сум бил со жени кои се лекари и адвокати
. Докторот ми кажа. Јас бев таков за момент. И тоа е сосема во ред, докторе,
но тој е досаден доктор. Размислував што да правам, рече што се случило, зошто
прашуваш? Никогаш не го реков тоа. Како и да е, тој рече дека заминувам и заминувам. Да се биде во брак
и докторот ме спречи да го избришам. Секако, не го прашав, дали може
дојде во Истанбул? Половина час или час поминат од,
повторно го отвори мнт. Ме праша дали не си ме избришал. Не не избришав
Реков јас. “Дали е ова демант?”ме праша. Реков, имате ли шанса да дојдете во Истанбул?
Да, рече дека доаѓа од време на време. Тоа за сега е доволно. Почнавме високо
разговор. Првиот биткоин го нема. Тој беше пријателски и искрен
. Зборувавме за се и сешто. Ние дојдовме заедно
па. Оттогаш, почнуваат често да разговараат со Зејнеп. Откако разбрав од ПК,
тој често поставуваше прашања. Помагав. Ми се јави
неговиот спасител ангел сега.
Секогаш ми велеше дека еден ден ќе те изненадам и ќе дојдам кај тебе . Прво го побаравме на телефон вчера. Ние се користи за видео разговор често на мсн
. Беше многу секси жена.
Сонував да ја поминам ноќта со него. Мислев дека ќе водиме љубов без прекин до утрото.
Неговите усни беа толку секси што бев
сонувајќи за моментот јас би го стави во устата дури и додека зборува. Не сум бил на интернет веќе некое време. И долго време има
помина. Еден ден, Зејнеп ми се јави вечерта и ми рече дека
таа беше во Истанбул. Престојуваше во хотел Во Таксим. Група дојде Во Истанбул на семинар
. Тој рече дека е тешко за мене да ја напуштам групата, но јас ќе најдам начин и јас дефинитивно ќе
дојди кај тебе. Му ја дадов мојата домашна адреса.
Сакав да дојде право во мојата куќа . Знаеш, можам да одам и да го земам, но
Му реков да дојде сам. Од некоја причина, тоа ме возбудува уште повеќе. Знаеш, жена е на неа
доаѓа и доаѓа кон вас. Сонот да се има авантура наскоро прави
возбуден си. Дури и ако на почетокот го одбиеле, не го прифатил.
месо. Бидејќи живеам на главната улица Во Фатих, тоа е
не е проблем жена да дојде во куќата. Се сретнавме пред зградата.
Се ракувавме и се бакнувавме . Тој е висок и згоден. Заедно отидовме дома. Ние се повикувавме еден со друг
љубов моја. Имаше многу убави очи. И седнав на каучот
во собата со главата на моето колено и лежи. Ми рече дека се плаши.
Што е она што те плаши? “Па, се плашам да се вљубам”, рекол тој. Тој рече: “не можеш да ме заборавиш утре
“, рече тој. Реков љубов моја, дали некогаш ќе те заборавам. Лажгото вели
се смеевме заедно. Нарачавме храна. Се туширав. Избега од туш
дојдоа наредбите, јадевме храна. Ми се гади од жени кои не јадат
. Не викаат дека се сити откако ќе изедат залак? о боже мој
како и да е. Реков да си легнеме после вечерата. Вели дека тука ми е добро.
Реков дека разбирам дека сакаш да те прегрнам и да те одведам. Тој се согласи. Знаеш
дали е можно жените да не се бакнуваат? Го гушнав и го легнав. Зејнеп
тоа ќе се каже од сега па натаму.
Здраво, Јас сум Зејнеп#61514; зедов такси пред хотелот, се двоумам да
земи такси дури и во Трабзон, размисли за останатото. Јас се качил на, но
илјадници лисици се вртат во мојот мозок, тоа е 22: 30, или
ако некој од моите пријатели го види во хотелот, каде ќе се јавам во ова време? Јас сакав да нарачам едно такси
и се молам некој пристоен да излезе од мене, се надевам дека нема да има проблем.
На патот, тој му се јавил на возачот и ја опишал патеката. Беркан но јас
Сеуште бев многу чуден. Како можев да направам такво нешто? Земете такси во Истанбул во средината на
ноќ, оди во куќата на еден човек не знаете, тоа не е
работа, јас одам на авантура како јас ќе се земе она што мојата судбина е
. Бевме пред куќата пред Да Дојде Беркант. Седам во такси, очите ми се
на патот, автомобилот застана зад мене, ги подготвив парите, му ги дадов на возачот,
му се заблагодарило и заминало веднаш. Тој излезе од автомобилот Во Беркант, тој ме зеде од такси,
тој се обиде да ми плати, реков јас го даде, мојата цел беше да се врати дома што е можно поскоро од
улица. Патем, гледам во темница за да видам дали е различно од она што го гледам на камерата,
можеби и јас исто така. Тој ја отвори надворешната врата на станот, светлата беа скршени
и отидовме на горниот кат со запалка и светло за телефон. Мали торби во рака
како номад е дека куферот не ја користи куќава цело време. Има уште еден стан
и обично останува таму. Тој ја отвори вратата, влеговме во куќата, таа е
очигледно дека тој не е дома за долго време, тој продолжува да се лути, бидејќи тој не ве извести однапред
.
Тешко ми е да влезам во затворените области кои не ги знам, особено ако не ја познавам личноста до мене. Се прашувам како ќе заврши ова, додека јас
седам на едниот крај од каучот. На пат, сирови ќофтиња
свежо се јаде како салата, но јас не јадам сурови ќофтиња. Не сакаше да ме изеде
па таа нарача храна повторно, зеде туш,
Бог знае што ми минува низ главата. Тој излезе од туш, облечен во спортски шорцеви, храна дојде,
седевме на каучот, но ништо не ми помина низ грлото. Како и да е
Се обидувам малку да се загреам и се прашувам што ќе доживееме. Лежев на неговиот врат
, погалени неговата коса, тој не се појави на камера, јас се направи
му се смее затоа што е различен, како да се обидува да ја релаксира атмосферата. Во спална соба, мојот
Бог, огромен и стилски кревет. Помислата да спиете со некој друг во овој кревет ве тера
јас сум луд. Тој се сврте на ноќната светлина и лежеше на креветот под слабо светло.
Реков да си легнеме подоцна, но тој веќе почна да ме соблекува.
Носам црвен кардиган, тој полека го откопча и го соблече
Бев оставена со бела кошула под неа, не носев градник.
Ме легна на креветот и полека ги откопча кратките фармерки под мене
и ми ги извади од нозете. бакнување и лижење насекаде по мене
почнав. Тој имаше бакнеж, тоа беше како да се лижеше неговиот јазик во моето грло и немаше
ми остана собата во устата . Тој бил пијан
моите уши со неговиот јазик, тие никогаш не биле лижени вака порано, многу провокативен чувство беше
ги стискам брадавиците со една рака. Тој
капнат и
го бакна секој сантиметар од мене , од вратот до прстите, полека, вкусувајќи, без брзање . Се обидуваше да ме истражи со јазикот.
Додека јас се станува од моите нозе, тој соблече
мојата долна облека во еден потег и ја фрлив, веќе бев натопена. Ми ги рашири нозете и
почна да ми душка и да ми ја бакнува пичката . Но, тоа беше толку различно дека тој беше
ги раздвои усните со прстите и беше како да бара место внатре. Голема
ме лижеше. Тој го користел јазикот
совршено, како да ме ебе со јазикот . Не доаѓа во предвид
ми остана во умот, само да го живеам овој момент . Тој паузираше за момент, клечејќи меѓу моите нозе, јас
рече добро, реков зошто, рече да се задржи подолго. Го чисти и го масира
, бакна и лижеше, тој беше триење неговата
курот по моите нозе, полудував. Клекна на колена и
ми ги држеше нозете на колена, полека влезе во мене и веќе не можеше да издржи. Тоа
почна да доаѓа и да си оди брзо, како да не можеше да го најде дното. Со рацете тој бил
ги галам колковите и ги стискам градите.
Имаше такво задоволство во мене што одеднаш експлодираше и влеа во мене. Во случај да имате бебе
шегувај се лошо. Станавме и отидовме во тоалетот за да се бањаме. Но
напаленото нешто не беше доволно, повторно се најдовме во кревет, овој пат бевме
гушкање како двајца љубовници кои не можат да добијат доволно еден од друг, не само што имаат секс, ние бевме
бакнувајќи ми ги усните како да ми го кинат. Напалениот
курот повторно стана. Тој ме зеде врз мене и го стави неговиот кур во мене со неговата рака, јас бев
скокам на него. Ми ги стегаше градите, ме бакнуваше и гризеше. Кога се уморив
повторно спиев под него, беше супер. Беше толку мокра што пичката ми беше
малку е сомнително, реков, дали е крв, што треба да барам. Не, Јас
беше мокра од задоволство од водата. Како да се создадени за секс
. Тој ме натера да ја почувствувам мојата женственост и ме натера да го откријам моето тело во неговите раце.
Верувајте ми, не се сеќавам колку пати
свршивме. Тој рече, ” Остани, ајде да спиеме заедно, јас не може да се добие
доста од тебе, ќе водиме љубов до утре, јас ќе те земам рано наутро.”
Станав и заѕвони телефонот. Се прашуваат за мене, реков, те молам, морам да одам.
Тој не сакаше да се прости, тој рече ајде да спиеме, јас би сакал да останам со вас, јас би сакал да
водење љубов со вас во првата светлина на утрото, мојата љубов, но ние не треба да се притисне
границите. Се облече. Се симнавме долу во тишина. Влегоа во автомобилот
бев многу жеден за патот. Тој ја стави раката на моето рамо и се наведнав на неговите колена

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 63  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In