Advertising

teen hotel


Ја Ебев Сосетката Мерием Во Креветот На Жена Ми
Сум имал толку многу врски уште од средно училиште што пишувам романи, а не секс приказни . Се разбира, кога дојдов без прекин, сфатив дека тие години воопшто не заостануваа. Всушност, се навикнав на мојот мирен, тивок и монотон живот. Или така се убедив, не знам. Бидејќи адреналинот и возбудата кои ги доживеав кога ја искористив можноста која ми дојде на патот ме натера да доживеам нов. Да, ја изневерив мојата сопруга не еднаш, туку неколку пати, сите во последните пет месеци. Како и да е, дозволете ми да влезам во приказната без да го пропуштам изненадувањето за да не ви досадувам.

Започнав да тренирам фудбал во средно училиште и продолжив до оваа возраст. Имам 30 години. Моите фацијални карактеристики, мојот став не лажат, покажуваат дека сум зрела личност, но една од убавите. Тоа беше прекрасна комбинација од мајка ми и татко ми. Затоа никогаш не ми било тешко да најдам девојка. Всушност, јас имав огромна самодоверба, веројатно затоа што тие беа првите кои дојдоа. Кога бев висок и мускулест, станав машка проститутка. Ако се обидам да направам листа на девојки со кои сум спиел, ќе заборавам барем сто девојки. Ако кажеш зошто престана, се вратив од војска и почнав да работам. Таа е веројатно една од најубавите жени во светот. Името на оваа дама која работи во човечки ресурси Е Сибел! Овој пат тој отиде кај мене, не кај мене, и се заљубив во него првиот пат кога го видов. Сакав да ја вкусам твојата љубов, а не луд ебач.

По една година датира, направивме брз чекор кога рековме дека тоа е нејзината свршувачка, нејзиното ветување. Јас го започнав мојот нов живот како оженет човек на возраст од 26. Добро, имав многу можности до 30 години, но не можев да најдам ниту една од нив доволно убава за да биде вредна за мамење на жената што ја сакам. Претпоставувам дека очите ми беа намачкани. Не лажам, колку сум поубава, толку е поубава жена ми. Мислам дека ефектот да се биде бугарски имигрант е исто така голем…

Нови соседи Во Новиот Стан

Станавме од кревет велејќи дека нашата пореметена газдарица била целосно опседната со пари, пет минути пред да умре. Ние сме во Истанбул. Како што знаете, насекаде е скапо, но конечно најдовме место што можеме да си го дозволиме. Но, овој пат, немаше проблем со газдата кој седеше над нас. Новите соседи во новиот стан беа илјада пати поризични од нашата сенилна газдарица. Ни јас, ни маж ми не го знаевме ова. На првиот ден Од нашиот потег, Мерием, која седеше на приземјето, тропаше на нашата врата, ни јадеше и ни рече добредојде. Иако жена ми, која ја отвори вратата, ја покани внатре, таа не влезе, претпочитајќи накратко да се претстави и да си замине. Иако не е јасно, тој е јас и сум го видел малку. Половина час подоцна, нашиот Сосед Кıимет, исто така, дојде и рече дали ти треба нешто. Како што можете да видите, се преселивме на место кое сеуште ги цени врските во соседството. Иако го спомнавме тоа, не поверувавме во тоа. Неговиот единствен интерес беше да ја изнајми куќата. Куќата била евакуирана и била измиена пред да замине. Немаше што да не истера. Ги донесовме нашите работи во еден ден и се сместивме.

Ако не секој ден, како што можам да кажам често, или наутро или навечер, некако ќе се сретнев со нашиот долен сосед Мерием. Таа навистина беше пиле. Имаше тело бело како млеко. Беше очигледно дека се грижеше за него. Мора да има прекрасен мирис на парфем кој одел со него. Обично ги бојадисувал усните црвени и ги терал луѓето да трепери со неговите длабоки сини очи. Нема што да се каже за нејзините гради. Беше голем како удобен портокал од оној на мојата жена. Се разбира, иако не можам да го кажам со рибино месо, беше полн со тело. Колковите и се округли. Неколку пати, имав можност да гледам, бидејќи тој беше напред, а јас бев позади, и бев исправена. Мојата желба да го видам нашиот секси сосед од долу се зголеми експоненцијално.

Бидејќи мојата сопруга и јас продолживме да работиме на истото работно место, отидовме заедно, но се вративме во различни времиња. Кога дојдов на функцијата, два часа доцнев. Повторно, ја напуштив работата вака, дојдов пред станот. Кога почнав да се качувам по скалите, кога дојдов до вратата на Мерием, повторно ме исполнуваше вообичаената возбуда. Иако се забавував прашувајќи се дали ќе излезе, вратата никогаш не се отвори. Разочаран, се качив горе во нашиот стан. Звукот на телото што се надевав дека ќе го видам на вратата доаѓаше од нашата дневна соба додека ја отворив вратата за мојот клуч. Покрај тоа, таму беше нашиот Сосед Кı Сет кој го придружуваше.

Здраво дами, добредојдовте.
Добредојде, Мü Кахит Бег, како си?
Дури и неговиот заебан глас, и неговиот изглед беше како да велиш да ме ебеш. Носеше долна блуза. Под него носеше црни тренерки како неговиот врв. Пред нив беа столчиња за кафе и чинии, бесплодните уживаа.

Добро сум, Г-Ѓо Мери, фала. Како си?
Боже, ќе ни биде многу подобро ако ја натераш жена ти да работи малку повеќе. Лицето не и се гледа. Конечно, ги направивме подготовките со Кıиметра и дојдовме да седиме како да напаѓаме.
Добро сторено, добредојде назад.
Дами, доаѓам веднаш…
Кога влегов во спалната соба, сфатив дека жена ми ме следи. Влегување во спалната соба во тивко шепотење:

Нели се толку слатки?
Да, и ти имаш пријател, добро е, станот е добар.
Така е, љубов моја. Да ти ја дадам неплодноста што ти ја донесоа?
Ќе одам да се истуширам или нешто, потоа ќе јадам, ќе уживам во мојата љубов.
Љубов моја…
Мојата сопруга, која ме остави со бакнеж на образот, ја напушти собата. Така, полека го соблеков костимот додека не бев само боксер. Бев толку уморен што легнав на креветот. Ги затворам очите…

Веќе ни самата не знам точно колку време ми преостанува. Раката полека ми се спушта од носот кон усните, од усните кон брадата. Мисли дека е моја сопруга:

Си отидоа?

Без да испушти звук, тој ја спушти раката од моите гради на моите гради и ја втурна внатре. Се разбира дека ги знаев прстите, чувството, откако жена ми ми го зеде курот многу пати. Кога ги отворив очите, видов дека не е жена ми, Туку вдовицата Мерием, која копнее по ебење. Тој отиде брзо и шепна:

Што правиш, што правиш тука!
Ши … жена ти ќе слушне сега.
Проклета запалена жена, еби се!
Добро, ќе одебам…
Жената се качи на креветот и се приближи до мене. Многу ме палеше, ама не можев да го ебам така во креветот со жена ми. На Меркел тоа воопшто не и беше гајле. Таа ја фрли раката на мојот кур, иако тоа беше над мојот грб, како што се залепи на моите усни. И јас бев исправена. Дури и жена ми се бакнуваше и милуваше удобно за да го крене. Меријам беше задоволна што реагирав толку брзо.

Задоволни сте од вчерашниот ден…
Тој ја зеде својата рака и седна на мојот скут. Можев удобно да ја почувствувам мекоста на нејзините колкови со мојот кур помеѓу нив. Веќе, раката ми беше на нејзините гради и се бакнував и милував од друга страна. Брзо стана и се упати кон вратата. Несакајќи:

Каде одиш?
Тој го слушаше гласот додека гледаше дали некој доаѓа и си оди, отварајќи ја вратата малку без звук. Потоа, без да ме гледа, полека ги соблекува тренерките. Кучко! Под неа носеше бела чипка.

Ајде, што чекаш!
Гледајќи во моето лице, јас веќе се застана за Мерием, кој зборуваше со сите нејзината желба, и отиде до неа. Му ги излупив гаќите со прстите без да ги соблечам. Кога раката ми ги допре усните на вагината, бев многу попален. Брзо ги спуштив боксерите и го бутнав мојот тврд и тврд кур во пичката.

ОХХХХХ!
Ќути кучко!
Добро, мој цврст човеку, еби ме!
секс приказни

Дури и уживаше кога го нарекував кучка. Бев толку забрзана од страв дека ќе ме фатат што веројатно ја вршев изведбата на мојот живот. И мерием не остана ништо од мене. Бев внимателен да не коренот, бидејќи се плашев дека звукот на телото што го допира телото што произлегува од нејзиниот дебел газ ќе го преплави разговорот во дневната соба. Иако нејзините нозе почнаа да треперат полека, јас веќе се загубив и испразнет во неа без да ја чека. Немав лек, ја оставив на неа и силно и ги гушнав градите.

Каква кучка си ти…
Кој ќе полуди по тебе! Дојди утре кај мене пред жена ти…
Се исправи и ги повлече пантолоните до колковите. Полека се симнав од креветот и си легнав. Си го фатив курот за да бидам сигурен дали секс-приказната е вистинска или сонувам. Се погрижив за моите парчиња сперма и мојот сеуште исправен кур. Додека мојата сопруга беше внатре, јас сериозно ја изневерив во нашата спална со нашиот сосед Мерием.

Македонија Повторно Следниот Ден!

Се истуширав вчера пред да заминат и се обидов да ја сфатам оваа луда измама. Чувствувам олеснување кога нормално треба да сум во болка. Со години, јас бев толку напната што јас не би измамник на жена ми дека мислам дека овој секс ме врати назад кон себе и ревитализира мене. Сепак, си сугерирав себеси дека треба да повторувам, се додека следниот ден Мерием повторно не застана пред мене…

Требаше да одам во мојата куќа без Да застанам кај Мерием. Дури и би ја паркирал колата на почетокот на улицата и би влегол во зградата без да ме видат, за да не ме фати. Сепак, јас бев возбуден повторно на влезот, и сакав да тропнам на вашата врата. Застанав пред вратата додека тивко се качував по скалите. Ја подадов мојата рака, но се откажав и се вратив. Ајде, вратата се отвори пред да тропнам на вратата. Дали кучката стави ГПС ИЛИ нешто на мене, што направи, можеше да почувствува!

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
8 months ago 154  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In