Advertising

teensek hotel


Дури и ако мајка ми нема маица со многу, многу големи гради, тоа би било премногу
тешко, но ниту нашето семејство ниту мајка ми не се вознемирени од овој инцидент, но татко ми е
мамење на анемија, во секој случај, назад на настанот, сакам да ја гледам мајка ми чистење на куќи
и тој ден мајка ми требаше да ги мие теписите, мојот син ми ми кажа
денеска ми помогнавте. Реков добро и ги зедовме теписите во бањата и
почнавме да се мијат бевме сами дома мајка ми и се навлажни јас бев оставен во обичен
мајка ми беше влажна со четкан памук залепен за нејзиното тело
не носеше градник и градник. Градите и беа целосно наталожени
. Можев да видам меѓу нејзините гради
додека таа се наведнуваше. тој бил свесен
немаше звук што отидов зад него, си го триев курот во неговиот голем газ тој тивко го четкаше тепихот
одеднаш тој се наведна на мојот кур јас разбрав дека тој сака дик неговиот
здолниште беше голема со еластична јас се повлече здолниште надолу тој нема гаќи неговото месо беше малку збрчкана јас вметнува
мојот кур 17 см
и свршив
се разбира, но мајка ми не беше задоволна, мојот кур падна, мајка ми
продолжи како ништо да не се случило, и по 10.15 минути, мајка ми
рече без да се погледне, дали имате
девојка
? Реков дека го сакаш и добро сум кило
Јас сум личност чие тело не е убаво, како можам да те запалам, реков дека сакам прекумерна тежина
жени и тепих вошки беше во вечерните часови мајка ми бев
не гледајќи во лицето на мајка ми јаде храна отидовме во кревет отидов во мојата соба
но, мајка ми беше во мојот ум 1 час подоцна мајка ми дојде во мојата соба татко ми беше гледање тв мојот
мајка ми ми рече да не си легнувам јас реков не, јас не се чувствувам поспано, јас реков зошто
Реков поради денешниот настан, тој дојде кај мене јас му ги набивав градите,
беше многу голема и мека, мајка ми, исто така, го допре мојот кур и го зеде во устата, таа
беше тоа лиже злобно, јас го опиша на неа и таа даде нејзината пичка стоејќи јас
лежеше таа стоеше стоев јас и го лижев стомакот од нејзината коса и
нозете и беа искривени, станав, го ставив курот во твојата пичка и бев ебено брз во тој момент
слушнавме, но никој не дојде во мојата соба месото на мајка ми се тресеше како јас тресев вода
и излегов и ја испразнив беше утро дома повторно
мајка ми дојде во мојата соба соблече гол нејзините гради огромен мачор многу, но многу
дебелиот стомак доделување нозе килограми проширените ајде син ми ми рече ебам мајка ти
и легнав на подот, па станав, ти ја лижев пичката
и ги лижев цицките и седнав право на цицките и го ставив курот во нејзината уста таа го лижеше и го ставив мојот петел
меѓу цицките ми се изгуби пичката и ја ејакулира брадата и сврши цицките
и ние се нагоре реков зошто вашата пичка е толку влакнести што таа рече дека не може да се добие
моите гради мојата тежина спречува
ја зедов брич и го исчистив ами излезе збрчкан коњ но јас
Ми се допаѓа, нашата ебена продолжува. Брат ми се ожени и раскина. Татко ми не ја гледа мајка ми со други жени ,
не се враќаше дома со денови .

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 64  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In