Advertising

teesgirlfree hotel


Мојот Вујко Не Може Да Добие Доволно Од Мојот Напален Тетка
Ни за момент не помислив на мојот интерес за тетка ми. Дури и се чувствувам виновен за тоа што се случи. Што и да направам, не можам да го сменам тоа што се случи. Да речеме дека ја натерав мојата бесна тетка да биде со мене наместо да оди во дивината. Без разлика на тоа како гледаш, не можам да се опуштам. Сакам само една причина да бидам во право, но не 🙂. Не ме гледај како се смеам, воопшто не ми е пријатно, има горчина… Како и да е, Не сакам да трошам време да ги делам моите чувства во оваа насока со тебе. Наместо тоа, сакам да ви кажам како тетка ми и јас влеговме во истиот кревет. Дозволете ми да ве предупредам, тоа ќе биде доста долго. Сакам да одам до крај!

инцест приказни
Вистинска Фотографија Од Тетка Ми.
По завршувањето на средното училиште заминав на различни работни места. Иако моето семејство ме притискаше да одам на колеџ, јас не ги слушав се до 21 година. Кога се вратив од војска, почувствував голема празнина. Кога мислев дека најдобрата работа што можам да ја најдам е да работам во фабрики, мислев дека сум глупав. Разговарав со моето семејство и реков дека сакам да одам на универзитет и дека ќе учам до испитот. Тие не веруваа во тоа, но ми ја дадоа таа можност. Моите напори не беа залудни и добив добар резултат на испитот шест месеци подоцна и го освоив електротехниката на ИТУ. Единствениот проблем беше тоа што моето семејство живееше во Баликешир. Ние веќе бевме семејство кое едвај донесе зло до крајот на месецот и се уште плаќа кредити за домашни автомобили. Во оваа фаза, се појави мојот вујко Хикмет. Нивната ситуација беше добра, но работите не беа добри со татко ми. Во тоа време се скарале и се разделиле еден од друг. Но, не бев баш запознаен со тоа. Иако татко ми беше голем, мислам дека ќе се јави и ќе го расчисти студот меѓу нив само за мене. Се што сакаше беше да останам дома, да го поддржам колку што може. И онака сакаше да му прати пари на чичко ми кога пак ќе ги добие. Јас нема да издржам долго, мојот вујко исто така се согласи.

Отидов сам во Истанбул со вујко ми. Тешко ми беше да го препознаам на автобуската станица. Го видов кога бев во селото и му ја бакнав раката, но поминаа години. Сепак, тој беше во можност да ме прегрне како да сум му дете и да каже Добредојде, мојот внук, без да се направи да се чувствуваат дека студенило. Постепено се навикнав на тоа, мојата крв веќе зовриена. Отидовме во неговиот автомобил и влеговме во куќата. Ние почнавме да се запознаат едни со други, додека во разговор и разговор. Никогаш не се расправаше со татко ми. Рече дека ќе даде се од себе, но и дека не е така добра. Требаше да одам на училиште, но тоа не ми пречеше. Исто така ми се допадна и фактот дека тој беше искрен. Како што течеше разговорот, се вративме дома. Тогаш првпат ја видов Жената На вујко Ми, Есра, која ми беше тетка. Таа беше 35-годишна атрактивна, убава фетишка.

Во споредба со мојот вујко, тетка Ми Есра беше малку подалечна. А кога влеговме, рече: ‘добредојде’ и ја испружи раката како да не сме роднини. Ја земав неговата рака и ја протресов. Тој беше бел од кожа. Ја бојадисала косата црвена и се грижела за убав изглед. Вашата коса ќе стигне до рамената. Носеше тесна црна блуза. Под него имаше сиви тренерки. Дури и наједноставната ситуација во куќата беше доволна за да изгледа убаво. Но ќе повторам уште еднаш, немав злоба против него во најмала рака. Тоа беше втор брак на мојот вујко и прв брак на тетка ми. Тие се заедно околу пет години. Ја добив веста за бракот, но секако не бевме на свадбата. Бидејќи ја имав радоста да се запишам на факултет и да дојдам во Истанбул во тоа време, искрено не ми беше грижа многу за тетка ми или чичко ми или се обидував да го анализирам тоа.

Таа не беше голема куќа. Веројатно една мала соба тие се користи како” оставата ” пред мене; тие се наредени гардероба, еден кревет, мала маса. Собата во која влегов беше повеќе од доволна за мене, бидејќи јас не дојдов во мојата куќа сонувајќи удобност. Татко ми го стави куферот во мојата соба:

Добредојде назад, внучко!
Го најдовме чичко, Бог да те благослови, ти ја отвори вратата од твојата куќа, ти даде соба. Не можам да платам
Само не ја бакна и само ја прегрна.

Опуштете се како да сте во вашиот дом! Што и да ти треба, можеш да ми кажеш мене или тетка ти без двоумење. Немојте да се чувствувате како странец во овој град…
Во ред, чичко, фала уште еднаш…
Ајде, смири се, можеш да се истушираш ако сакаш. Вагонот за спиење е на крајот од ходникот. Г-ѓо, готова ли е вечерата?
Подготви мојата љубов, можеме да јадеме ако сакаш
Ајде прво да јадеме, па после внукот, па после можеш да се смириш и да се истушираш.
во ред вујко
За време на вечерата, мојата тетка се дистанцираше. Но, ниту неговиот изглед, ниту неговото однесување не направија да се чувствувам несреќно што бев таму. Се запознававме малку по малку. Се сретнав не само со Исра, туку и со мојот вујко. Бидејќи имаше толку многу работи што не ги знаев за него. Си ја научив работата во автомобилот. Работел како продавач во една компанија. Возилото било и комерцијална компанија. Фабриката одеше околу фабриката маркетинг на производи на компанијата. Тој, исто така, се грижи за она што го продаваат. Тетка ми беше дипломиран сметководител. Но таа престана да работи откако се омажи за вујко ми, таа стана жена во неговата куќа. Ја почувствував неговата стагнација и несреќа за време на оброкот, но не се задржав на тоа. Се разбира, оваа несреќа на крајот ќе го остави своето место на задоволство да се живее со страст.

Почна Со Работа Пред Да Почнат Часовите

Се запишав на училиште на денот кога пристигнав. Сепак, имало уште еден месец пред почетокот на студиите. Една од причините поради кои сакав да дојдам рано е да најдам работа и да се вработам. Со врските на вујко ми, средивме работа каде што можам да одам на работа после училиште. Иако условите за работа беа тешки, парите беа добри. Јас сакав да одам со полно работно време додека не почна училиштето, и по часовите по почетокот. Досега има три смени. Фабриката постојано работи без прекин. Се разбира, мојата работа беше да имам работа поврзана со мојот оддел. Откако ги видов тешкотиите во животот, не бев во неговиот ум да уживам и да се забавувам во универзитетската средина. Мојата единствена грижа беше да се подобрам себеси, да воспоставам добар или лош ред. Сакав да го завршам образованието без да ги мачам вујко ми и татко ми колку што е можно повеќе.

Порано одев наутро и ја напуштав работата околу седум или осум навечер. Работев прекувремено секој ден затоа што бев нестрплив да го научам бизнисот. Всушност, шефот ми се јави на вујко ми од првата недела и ме пофали. Мило ми е што беа толку задоволни од мене. Платата што ја добив како резултат на еден месец работа му ја донесов на чичко ми. Но, вујко ми не го прифати и користи истите зборови:

Чувај си ги парите, внучко, ама потроши ги внимателно. Дури и ако не ме прашате за џепарлак, тоа е доволно за мене
Искрено, единствената цена ми беа цигарите. Во просек 600 700 лири месечно одат на училиште, на работа и дома. Остатокот од парите ќе одат за моите трошоци на училиште, мојата облека, мојата облека. Иако би работел со скратено работно време, тие би ми дале солидна плата поради моето брзо сфаќање на работата. Не би имал финансиски проблеми. Во текот на еден месец, едвај можев да ја видам мојата тетка од ноќ до ноќ. Веќе бев толку уморен што се онесвестив и заспав еден или два часа по вечерата кога пристигнав. Се разбира, во овој процес, неговата оддалеченост кон мене се намали и тој почна да се пријде повеќе искрено. И мене ми се допадна тоа што тој ме прифати. Од ден на ден односот помеѓу татко ми и чичко ми се подобрува. Секој петок, тие се јавувале еден на друг и ги прашувале како се сеќаваат.

Таа Стана Мој Љубовник Од Вториот Месец

Универзитетот беше многу поубав отколку што мислев. Иако сум неколку години постар од нив, тоа воопшто не е проблем. Бидејќи веќе сум социјална личност, немав многу тешкотии во прилагодувањето и создавањето пријатели. Гизем, со кого се сретнав и флертував од првата недела, ми стана девојка во вториот месец. Таа не беше толку убава девојка, но имаше големо срце. Ме воодушеви со својот говор и со својот став. Очигледно, тоа не беа еднострани чекори, Ако правев еден чекор, Гизем требаше да направи десет чекори. Иако не се брзавме, еден ден се најдовме. И тој беше лут како мене. Таа одлучила да оди во блиската колиба. Сепак, имало уште еден час пред почетокот на часовите.

Веднаш штом влеговме во собата, почнавме да се бакнуваме и да си ја соблекуваме облеката. Гизем беше бринета убавица, со права црна коса која стигна до половината. Задникот не ти е голем, но ти си среќен! Тоа беше толку мека и круг дека ако тоа не беше нашиот прв секс, јас би го направиле анален за сигурно. Бевме голи кога си легнавме. Ја бакна толку страсно што и така мојот кур беше тврд како железо со гневот на месеците. Се лизнав меѓу нозете на мистеријата која му се протегаше на грбот. Полека го вметнав мојот пенис во пичката на Гизем, која беше малку влакнеста.

ОХХХ! Бавно е, премногу е големо
Сепак, тоа беше вкупно 17 сантиметри, но тоа беше навистина голема за тесна пичка Гизем. Како што тој дувна искинати дишењето во моето лице, јас бев полека се движи напред и назад, како што рече. Беше толку жешко и влажно што не можев да не забрзам. Додека се бакнував и и ги лижев малите гради, не занемарив да ги ставам бакнежите на нејзиниот врат. Гизем, кој доаѓа до екстремно задоволство:

Доаѓам, љубов моја!
Фразата” прва љубов “ме доби толку случајно што можеби го имав најбрзото ‘ртење’ во мојот живот. Не ми требаше многу време за да застанам и да ејакулирам внатре кога таа ќе постигне оргазам. Бев толку уморен што легнав на него без да ми го извадам курот.

Супер беше!
Ти си таа која е прекрасна мојата љубов…
Те сакам, Махир!
Те сакам Гизем

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 72  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In