Advertising

tube hotel


Јас го открив овој сајт пред неколку дена. Имам 25 години и живеам Во Скопје
со години бев болна од ќерката на тетка ми. Приказната е сосема
вистина. Да го кажам, би сакал
до
оди во мојата приказна без понатамошно одложување .
Пред 3 месеци-мојата тетка
мислев дека треба да ја ебам нејзината ќерка. Таа оди во училницата,
Ја чекав да оди во училницата. Мислам дека чекав 1,5 часа, но вредеше да се чека.
Излегов од училницата и тивко и пријдов,
како да сум ја сретнал случајно, понудив да ја оставам дома и таа прифати без двоумење
. .Разговаравме во колата, моите тетки не беа дома, дојдоа во мојата канцеларија со мене.
Тој рече дека сака да помине некое време со мојот компјутер, зошто да не (
Бог дал две очи, а слепите го гледаат светот.
Веднаш отидовме во мојата канцеларија, бидејќи беше недела,
немаше никој во мојата канцеларија. Првиот пат разговаравме малку. Подоцна, му реков дека го најдов многу секси и
сакаше да има секс со него, тој беше многу изненаден и рече дека сака да оди
. Не можев да го сопрам и веднаш го блокирав. Колку и да се бунтува против,
но, тоа беше сосема бескорисно веднаш.
Почнав да ја гушкам и галам по газот за кој сонував со години, таа плачеше и
ми рече да не го правам тоа, по неколку минути таа се смири и почна да се согласува со мене.
Со многу брзи движења, му ја излупив кошулата и тој беше исправен.
Почнав да и ги лижам градите, собата почна да ме соблекува. Подоцна и тој седна на
мојата канцеларија стол и ми го откопча курот и
почна да си игра со мојот кур, таа пушеше толку многу што од време на време тоа беше како таа се случува да се задуши (ми
малиот е голем и дебел)
. Тоа беше среќен ден, бидејќи јас чекав таков
време за 2 години, не треба да губам време.
Веднаш ги извадив тие тесни фармерки и ја седнав на мојот кауч.
Почнав да и го цицам препоните. Како да полудуваше, пичката ми полеваше полека,
Сакав нежно да и ги излупам гаќичките. Таа рече дека се уште е девица и ние не треба да одат било
уште. Само сакав да и ја лижам пичката и
Реков дека ќе ја ебам во газот, таа беше олеснета и ја ставив нејзината тежина надолу со голема
задоволство почнав да ја лижам нејзината влакнеста, тесна пичка таа
беше за да одат луди сега јас не можам да ви кажам како таа ја стисна мојата глава меѓу нејзините две нозе, но
сега е празна.
Таа се опушти и рече дека е мој ред, секако дека уште ја галев нејзината пичка и
игра со вода што тече со нејзиниот шупак (бидејќи јас бев неподготвен
, немаше такво нешто како крем и лубрикант), таа
стана за некое време и клекна пред мене, галење кур ми со нежни движења
и почна да го зема во устата, правеше ритмички движења што за малку ќе и ја разнесеше устата.
Јас бев како ебење,
мојот кур беше толку голем што се плашев да ја ебам во газ, за среќа
Ја искористив приликата и ја доведов на 69 место. Се обидов да
ослободи го малку со тоа што ќе ми го лижеш јазикот. Плукам кур надвор и
дојде до вратата од дворот. Јас не успеав мојот прв обид, бидејќи мојот кур беше премногу
голем, дупчето беше премало. Одеднаш помислив на маслото во кујната.
Јас веднаш го купив маслото во кујната и дојдов, но тој инсистираше на цицање мојот кур, јас би можел
не го скршив затоа што го сонував со години. Тој
ми го лижеше курот и го цицаше и конечно му ејакулирав во устата. Тој ги проголтал сите
течност која течеше со голем апетит. Водевме љубов долго време, но мојот ум беше на тоа
убав газ. Тој се обидел да го земе и да го оживее, бидејќи на
собата сакаше да ме осети сега, ми го пушеше курот
колецот беше пресечен, повторно ја зазедов 69-тата позиција, внимателно го измасирав шупакот
а потоа си го подмачкав курот затоа што не сакав да те повредам и исплашам првиот пат
.
Почнав да притискам полека, сега главата на мојот кур беше во нејзиниот задник , со тресење и
желен тон, ајде
што и да беше, не можев да чекам. И ги галев градите, полудуваше . По некое време, таа почна да трепери и договор и двајцата почнаа да ејакулираат во исто време. Лежеше во несвест долго време во моите раце, стенкајќи велејќи”мојот маж е мојот маж”. Се гледаме секој ден и продолжуваме.

пред три недели ми ја даде својата девојка и јас сум заљубен во неа

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 73  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In