Advertising

voayerski hotel


Само што го завршив училиштето и имав работа како менаџер во голем супермаркет.
Јас бев водење на бизнисот со давање наредби без лице со вработените кои работат на пазарот
.
Како таква, имав големо влијание врз некои од вработените, особено жените. Еден од овие вработени
беше касиерката Дерја. Кога Дерија дојде во мојата соба, јас се зборува многу сериозно
гледајќи и во очите. Од време на време јас
го фасцинирал и го направил да има екстремен интерес за мене
. Тој почна да се направи јасно дека тој ми се допаѓа
но, тој очекуваше тоа да дојде од мене првиот пат кога тој направи потег.
Се сретнавме во кујната на канцеларијата еден ден, немаше никој друг освен нас двајцата. пиење чај
И го замолив да ми стави чај. Тој истури чај и додека тој го дава, неговите раце беа допирање моите и тој немаше намера да се повлече, додека бевме гледа
очи во очи .
Рече дека не може да издржи и дека сака да биде со
јас. Како одговор, станав и
почна да ја бакнуваат во усните, по долг бакнеж, јас
ми рече да почекам после работа.
Откако пазарот се затвори тој ден, Ја однесов Дерја со кола малку понапред.
Се шетав наоколу и ја влечев колата на едно затскриено место. Почнав полека да се бакнувам
и се преселивме назад со поместување на задното седиште.
Се качивме на неа и почнавме да се бакнуваме, додека и го соблеков здолништето и почнав да и играм нозе . Ги тргнав завоите одзади и
почна да си ја лиже праската.
Како што лижев меѓу нејзините нозе, таа уживаше во тоа и држи мојата глава, таа го притисна на нејзината праска
. По нејзината праска, и ги лижев градите така што се качував на нејзините гради и ги стискав
тие. И двајцата бевме голи, и
иако рече дека е време да влезам внатре, таа не беше девица, јас полека ја бакнав сите
со Неа Сакаше Дерија уште повеќе да полуди. Откако ќе се бакнете за долго
полека го совладав тоа. Сега бев внатре, јас се движев бавно на почетокот
но, по некое време забрзав. Бевме толку брзи што
колата почна да скока. Сега Дерија ги достигна екстремните точки на оргазмот и нејзината
плачот почна да расте. По некое време, не можев да го издржи и ејакулирана
во Дерја. Лежев на неа околу 5 минути.
Повторно почнав да водиме љубов. Овој пат тој го зеде мојот во устата,
лижење тоа толку добро што тоа го направи јасно дека тој е господар на работата.
Откако малку повеќе лижев, застанав зад него. Но, тој се плашеше од анален секс и рече дека тоа ќе
повреден. Велат дека е лесно,
Ја земав кремата што беше во касетата и ставив малку на дупката на грбот и малку на курот.
Откако го добив целосно издрогиран, веднаш се обидов да влезам.
Беше очигледно дека тој беше во многу болка од неговото викање, но
Не се откажав и сакав
. Како што нашите тела се судрија едни со други, плескаа и удираа
се слушаат звуци. По околу пет минути
двајцата го достигнавме оргазмот речиси во исто време и легнавме на каучот . Ние
потрошила толку многу енергија што сите прозорци биле замаглени
. После тоа, секогаш бевме заедно
. Јас се користи за да ја покани во мојата соба, особено во работното време, и бидејќи јас не носат гаќи, јас веднаш ја извади здолништето и седна неа на мојот
скут. Не само на работа, но исто така и по работа, ние
ќе дојдев повторно на пазар, ќе одев во мојата соба и ќе водев љубов до утрото.
Дури водевме љубов еднаш во продавницата меѓу патеки.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 29  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In