Advertising

www.drtube hotel


Една вечер итно морав да ги повлечам парите. Ајтен, со кого имав секс пред,
ме замоли да заминам ако му дозволам на сопругот да оди кај мајка си
. Таа добила дозвола од својот сопруг. Единственото нешто што ми беше
морав да најдам место каде што ќе можам да го ебам, или подобро, затскриено место да ја паркирам колата.
Кога отидов на патот, тој ја допираше својата пичка со едната рака и ми го галеше курот со другата. Ајтен саид
Не можам веќе да го претставувам и
отиде зад комбето на панелот, додека не го прилагодив огледалото кон Неа да ја откопчам кошулата
и ги извади градите. Ги фрлил килограмите и бил
со рацете ги допира нозете, но тој
бил толку изгладнет што се слушале вжештени звуци. со стенкање
Прашуваше дали не можеш да најдеш некое затворено место заедно, рече ајде, не можам да го поднесам тоа. Мојот кур
беше како колец, влегов на улица од главната улица и
паркиран е на околу 10 метри напред. Дури и го извадив курот додека одев назад.
Не можев ни да поднесам да се додворувам надвор. Ги отворив нозете На Ајтен и го центрирав мојот кур во
дупка од нејзината пичка. и со многу брзо
тргни се, висев на ајт со толку сила колку што имав. Ајтен
пичето гореше како оган, јас ја ебев таа пичка многу пати, но беше
првиот пат кога ја видов како гори во таков оган, Ајтен ја влечеше нозете околу половината
се крчка и стенка како волчица.

Сенките од нив
одејќи по тротоарот паѓаа врз нас преку задниот прозорец, можевме да ги слушнеме нивните гласови, беше
невозможно е да не видат дека сме имале секс ако погледнале внатре. Ебењето во оваа соба беше добро
за мене во
Исто така. Уживавме неверојатно. Со тоа што ме легна на подот, Ајтен се качи на мене и седна на него како да седам во тоалетот. Мислев дека дури и моите топчиња ми се закачија на курот.
Ајтен станува и брзо ми седи на курот. Со воздишките На Ајте ,
се вртевме во комбето . Нејзината пичка излезе како тиквичка кога го ставив чешелот на нејзината пичка со сета моја сила, таа рече дека е во болка, Но Ајтен ми рече да продолжам

нозете заглавени меѓу седиштата испружени со двете раце се протега пичката од нејзините колкови таа беше ме прави
еби јас се обидувам да не ејакулирам, но Ајтен е стегање толку тешко во нејзината пичка дека тоа е невозможно да не ејакулирам .

Откако остана така за една минута, излегов и ја предаде
Со облеката со која нејзиниот сопруг ги избришал прозорците, додека таа ја бришела пичката со таа крпа, таа била
ми го лиже курот. Иако куќата на нејзината мајка е оддалечена 10 минути, Ајтен дава
ме 25 минути во автомобилот и 20 минути под мене,
и сега што и да правиме треба да биде на пат.
Кога се движиме, Ајтен се обидуваше да ми го милува курот и да се обиде да ме бакне, додека бев
ја ебев ејми со прст и и го пикнав прстот во нејзиниот тесен газ.
Се наведна и почна да ми го пуши курот додека јас му ја ебев пичката
.
Се обидував да ја покријам Главата на Ајте додека поминував покрај луѓето кои одеа по тротоарот .
Не свршив. Кога ме праша колку време е преостанато за мене да ејакулирам
Дадов многу мал одговор на Ајтен. Тој ме замоли да застанам во собата и продолжи да се лизга. Ас
Дознав подоцна, нејзиниот сопруг се јави мајка-во-закон и праша за
ќерка
. Кога Ајтен рече дека мајка ти е на прозорецот, таа
не беше таму и продолжи да ми го лиже курот со големо задоволство. Се влечеше со таков
вакуум кој мислев дека ќе ми го откине курот. Сега беше време.
И Додека Ајтен ми го лижеше курот, и го ставив во уста. Со големо внимание и
внимание, лижени и проголта сите мои сперма, чистење мојот петел во устата,
ми го затвори патентот, ми се заблагодари и ме бакна и излезе од колата. Два
Една минута подоцна заѕвони телефонот и тоа беше мајката на Ајте. Таа му била мајка на Ајтен.
Тој ми се заблагодари за тоа што му го направив на Ајтен. Бев изненаден, се ебев со жената
мојата ќерка, која беше омажена, ми се заблагодари. Подоцна дознав дека Кога
кога се вратила дома, мајката ја прашала зошто доцни , а таа рекла:
дека имам проблеми со мојот сопруг, отидов Во Гöхан и таа ми помага,
знаеш, на некој начин…

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 62  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In