Advertising

www.m2mporn.com hotel


Здраво, јас сум сибел, живеам Во Холандија, имам 25 години, оженет сум и јас
мајка на едно дете, жена ми ми рече дека чека пари од некаде, ако дојде,
таа праша дали ќе одиме во трговскиот клуб, јас реков дека сите
се заглави со тоа, реков ок,
секој треба да прави што сака. Парите што ги чекавме дојдоа на 12-05-06 и мојата сопруга
ми рече:, се подготвени веднаш, ние одиме, јас веднаш зеде туш
, Јас доби моите пички како памучна волна, ние ја зедовме нашата секси долна облека, ние ја зедовме нашата секси долна облека, ние
го оставивме детето на влезот и тргнавме. Нашата дестинација беше во холандскиот град
Делфзејл, 200 км од сад (
никој не знаел).

Влеговме внатре, се пресоблековме и носевме секси долна облека, мојата пичка се наводнува и раната на мојот сопруг
е како камен, ние веднаш се упати кон дневната соба, кога влеговме , тоа
имаше голема толпа . Не се чувствував чудно на сите 🙂 се шетав низ собите и гледав горе одеднаш некој ме прегрна од позади и милуваше моите гради и тој ми го даде курот на мојата рака јас разбрав големината и бојата на раната тој беше црн човек реков дали ќе ме сакаш јас реков зошто не одиме во собата веднаш црниот човек лиже мојата пичка прсте мојата пичка тој ме возеше луд јас се обидов

беше толку голема што можев да ја ставам само главата во мојата глава откако ќе го цицам малку, а потоа ме натера да се спуштам
и тој ја турна главата од зад мене со главата меѓу мојата пичка тоа
тоа беше една работа, но тоа беше многу болно чувствував тоа хит на ѕид, бидејќи мојата пичка не беше доволно да се земе сето тоа, додека јас врескаше и вреска во исто време ужива да биде ебен со црн кур сонував за прв пат

потоа црнецот ме замоли да го извадам кондомот на холандски, па реков да штом тој
полека ми го извади курот од задникот
чувствував голема празнина во мојот задник и веднаш црна полн грбот
и
паднав и експлодирав кон градите. Ја немам првата
сила ни мојот
лицето беше полно со долари. Откако станав и го избришав, јас веднаш
отиде долу и му рече на мојот сопруг дека имав мојот прв ебам, собата ми рече, на
жената ме сака многу и рече дека ако можам да се заебавам со неа, реков оди прашај ја мојата драга, таа
отиде и одговорот што го доби беше на вашата инспирација мојот сопруг
Ако му стане досадно, ќе се заебавам со вас, тој дојде кај мене, ми рекоа, тие се турци
Јас реков, зошто да не, јас ќе го направи тоа за вас, љубов моја, реков, љубов моја ,
и отидовме во собите реков дека ќе биде во ред

отидовме во одделна соба, човекот веднаш го стави својот кур на мене, јас шмукав малку, бидејќи
Не ми се допадна човекот, јас само сакав да го ебам, бидејќи мојот сопруг сакаше, јас сакав
на него да
веднаш да ејакулирам, сакав веднаш да ејакулира.
таа експлодираше, станавме, отидовме во собата на мојот сопруг, и видовме дека жена ми
се уште ја ебат, па турчинот
мажот бил веднаш по дупката на жената, и тој се стегал
неговата сопруга во право додека бевме гледа, жена ми го извади курот и ејакулирана на жената
долу. Секогаш отидовме во барот и пиевме пијалок
. Тие исто така доаѓаат од белгија и тоа им е прв пат. Нејзиниот сопруг немал работа, но жената била убава.
Јас реков, “вие момци имаат разговор”, реков, потпирајќи се во увото на мојот сопруг, и јас заминав велејќи, ” Што и да правите
“кој и да правиш, влегов меѓу 4 мажи и странец изгледаше како Турчин. Кога му го погледнав ѓерданот, реков дека си турчин, тој рече да и почнавме да го бакнуваме . Беше одлично. Големината што ја сакав. Ми ги лиже градите. Тој става лесен прст во мојата дупка. Ако сакаш да разговараш со мене, ќе ти ја пратам оваа жена, рече, Да те ебам.

Реков дека е во ред и жената отиде и бев сама со пет мажи. Им ги лижев куровите
еден по еден. Цицав. И така ги дресираа со години, и едни и други
лижи ми ја пичката зад мене. Тогаш еден од нив ме натера да му го ставам курот на мојот задник и кога не можев
врескај со решителност, тоа беше пумпање моите пички луди и
тие ги извршуваат истите работи еден по еден.
Тој беше туркање мојот задник, тоа боли, тогаш тој
успеа да влезе внатре и тој беше стегајќи мојот задник на парчиња, тој беше оставајќи својот ред на неговиот стомак, тој беше
на турски ми велеше дека си прекрасна жена .

тој ме седна и ми рече да се потпреме напред, па јас се наведна и се чувствува неговиот тиркизна дик под дупката во мојот газ тие се случува да ме пополни во двете моите дупки, бидејќи тие беа сите кожата кога реков во еден хит на собата дојде одзади
и двете дупки ми беа полни со курови во мојот ред. си го лижев курот еден по еден, чувствував дека пичката ми се крева

веднаш си ги извадија куровите, лакомите двајца влегоа, патем,
Ги лижев нивните празни назад и го направив
не ја чувствувам болката во задникот и градите. Турк ми кажа ако сакаш, сите ќе те внесеме во а
џифи
. Тие го зеде еден по еден, тие прскаа во моето лице,
куклата што течеше од моето лице, таа течеше сите
длабоко во усните,
додека мојот задник и задникот веќе беа полнети, мојот сопруг дојде и ја виде мојата состојба,
но тој не рече ништо
Кога ме праша дали сум твојата турчинка која ме заеба, реков да, претпоставувам дека тоа беше пред малку
Жената што ја ебев рече мора да е твоја жена . Кога таа рече дека имам руса коса, мојот
девојките одговорија да, и тие се изнасмеа. Таа ме погледна и ми рече: “доволно ли е, продолжи?
“Му реков: продолжи го животот, подоцна ќе ти го напишам овој дел, благодарам за читањето, дава одличен вкус кога ќе го прочиташ.”
жена ми го полни газот со неколку курови, верувај ми сега можам
уште
почувствувај го мирисот на странски долари меѓу моите гради

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 71  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In