Advertising

www.sexcaseros hotel


Се запишав на отворено средно училиште летото 2004 година. Имаше многу редица,
ми рекоа дека ќе дојдам следниот ден. Дојдов директно во собранието
. Тетка ми дојде. Нејзиниот син отишол на одмор Во Куşасıı
.
Тој легна на столот пред
од него. Ја соблеков маичката и лежев до него. I
ги гледав нејзините убави гради додека нејзините очи беа затворени и ладни. Во тој миг ги отвори очите и
ми рече да си ја облечам маицата и да настинам. Реков дека нема да биде важно. Мојата тетка стана и рече дека одам
да се пресоблече и отиде во собата. Го вклучив ТЕЛЕВИЗОРОТ. Мојата тетка
ми рече ако сакаш да се избањаш.
Реков јас.И зошто ти е сега подобро кажано.Да.Се смеев.Ми се јави од тоалетот.Го прашал
за пешкирот што висеше од
балконот.Го земав.Влегов во бањата без да тропнам.Влегов на вратата од бањата без да тропнам и ја проширив зад завесата во бањата.Заев и јас отидовме во штип
room.My тетка ми излезе по мене и отиде во собата.На
вратата на неговата соба не е целосно затворена. .Ја спуштив слушалката за да не го вознемирувам.
По 5 минути ја напуштил собата. Отиде во кујната и ја подготви храната.
Јас бев во кујната за помош, тој имаше мала, но убава кујна. Кога извадив 3 плочи
тој отиде Во Кушадаси да го напушти својот братучед-
лоу рече дека ќе остане 1-2 дена и ќе се врати. Го вратив делот од плочката. Беше околу 10 часот. Вечеравме
гледавме филм на ДВД. Оди порано во регистарската канцеларија, барем врати се.
рече да не остануваш во бироата. Реков добро и отидов во спалната на братучед ми. Ја отвори вратата и
Носев само гаќички. Само си легнав, ама курот ми беше исправен. Зјапав
на вратата … Во моментот кога тетка ми ми го фати умот, почнав да пукам мислејќи на неа. Тогаш ѓаволот ја однел. Станав и отидов до неа и легнав до неа . Нежните нозе во нејзината ноќница многу ме налутија. Додека полека ја држев раката на нејзините колкови, таа одеднаш ги отвори очите и ми кажа што правиш. Затоа што сум црвен. Реков дека ми е жал. Реков главата на перницата . Имав намера да одам во кревет, тој ме фати за рака и го донесе на колковите,

Бев изненаден. Одеднаш мојата друга рака отиде на нејзините гради и одеднаш дојде на мене. Потребна е храброст и
бакнете ги усните. Гледајќи дека сум гаќи, таа рече дека
претпоставувам дека дојде подготвен и таа стана и го запали светлото. Останавме ние двајцата
гол. На почетокот беше избрана 69. Пичката ми беше влакнеста. Полев кога ја лижев. Потоа
таа ме издигна и саксо рече да ми каже кога ќе биде бесплатно.
Ок. Реков јас.Потоа таа легна со лицето надолу на креветот и јас лежев на неа,
и ги лиже градите и ми го триеше курот. Легнувам на грб на кревет
и реков да седне на неа . Ја седнав и ја ебев вака
. Ние се справи со 1-ви пост. Овој пат реков да направиме анален. Рече не. Ова
тој лежеше на неговото лице, а ние правевме нозе и рамења. Тоа траеше 5-6 минути. Отидов и
кога бев за да ејакулирам, јас го извади и ејакулирана на неа
гради. Таа совршена фотографија е сеуште во нашиот ум.
Му реков на тетка ми, која лежеше лице надолу на креветот, во кучето позиција, и таа веднаш се исправи. Свртете се кон задоволствата
соковите и истекуваат од пичката во ‘ гзницата. Потоа ја лижев во газот. I
ја ставив целата плунка во мојата уста во нејзината дупка во газот . Одеднаш се каам и
се обидов да го искорнам во газот, но беше претесно. Но половина од тоа влезе во и јас го вкоренив со секунда
мрдај. Во рок од 2 минути, двајцата ејакулирана во исто време
. Се гушкаме еден со друг исцрпени. I
се разбудив рано наутро и отидов во тоалетот без да ја погледнам тетка ми . Дојдов
назад . Ја видов додека спиеше, мојата повторно беше оставена. Отидов и и го дадов на газот
Се разбуди во исто време и ми рече, уште не си полн? Реков како да ми е доста од тебе. Притисни на задникот
. Ја кренав од половината кога требаше да ејакулира . Главата и беше на перницата, а газот и беше
во воздухот. Го ставив курот меѓу устата на нејзината пичка. Го претпоставив
тој е тесен и
топло е кога ќе го ставам во таа позиција.
.потоа отидов
да се регистрирате без да се бањате. Ја среќавам тетка ми секоја среда и ја ебам до
утро

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 66  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In